Jaki powinien być dobry zarządca nieruchomości?

« Powrót do artykułu: Jaki powinien być dobry zarządca... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

13 stycznia 2016, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem zarządca powinien przede wszystkim być uczciwy i sumiennie wypełniać swoje obowiązki. Ja mieszkałam na wielu osiedlach w Warszawie (czasy studenckie) i nie zawsze były one zarządzane w efektywny sposób. Obecnie mieszkam na Ursynowie, gdzie zarządcą jest Lemmon House. Osiedle jest czyste, wszelkie usterki w miarę szybko naprawiane, wszystkie informacje na temat zmian, zamieszczane są na stronie internetowej. Mieszkańcy raczej na nic się nie skarżą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2016, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jako odpowiedni przykład - https://integrummanagement.pl/
Wiele zależy od tego, jakie macie oczekiwania, ale tak czy siak należy weryfikować kompetencje poszczególnych firm, sprawdzać ich oczekiwania i doświadczenie - to podstawa przy takiej działalności.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2017, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrego zarządecę trudno znaleźć, dlatego tych dobrych należy promować gdzie się tylko da. Ja polecam ze swojej strony BARDZO Progresline w łodzi. Nasza wspólnota nie miała tak dobrze od lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2019, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednią firmą zajmującą się zarządzaniem nieruchomościami polecam skontaktować się z www.eureka.wroclaw.pl Korzystam z ich usług od dawna i mogę wam powiedzieć że wywiązują się ze wszystkich swoich obowiązków.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2019, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze jest też kierować się opinią ludzi lub zwyczajnie poszukując zarządcy to pochodzić po osiedlach. Od razu będzie widać, które jest zadbane, a które nie i wtedy warto dopytać kto jest zarządcą. U nas w ten sposób zaufaliśmy (jak się okazało słusznie) Integrum Management.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2019, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Znalezienie dobrego i zaufanego zarządcy nieruchomości to podstawa. Jeżeli rozglądacie się za czymś na terenie Poznania to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.adminion.pl Na nich można w pełni polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2020, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że dobry zarządca nieruchomości powinien zajmować się kompleksową obsługą nieruchomości komercyjnych oraz właścicieli nieruchomości czynszowych. Ja od lat współpracuję z firmą www.expert-nieruchomosci.eu . Posiadają przejrzystą ofertę, wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalną kadrę pracowniczą.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2020, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom mieszkającym na terenie województwa dolnośląskiego, które rozglądają się za sprawdzonym zarządcą nieruchomości, polecam zgłosić się do firmy https://wspolnota-luban.pl/ Sam korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2020, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Powinien przede wszystkim słuchać mieszkańców i nie robić im pod tzw. górkę. U nas na jednym z warszawskich osiedli Altiplano jest zarządcą i ogarniają swoje obowiązki bardzo dobrze. Czasami się zdarzy że komuś coś nie pasuje ale normalnie można to zgłaszać i oni się tym zajmują, sprawdzają.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2020, 00:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Anonimowy34 napisał: Powinien przede wszystkim słuchać mieszkańców i nie
robić im pod tzw. górkę. U nas na jednym z warszawskich
osiedli Altiplano jest zarządcą i ogarniają swoje
obowiązki bardzo dobrze. Czasami się zdarzy że komuś
coś nie pasuje ale normalnie można to zgłaszać i oni
się tym zajmują, sprawdzają.

Prawda. U nas jest Pani z firmy Zarządca Fadrowski i przedkłada interes mieszkańców nad interes np. dewelopera. Wszystko realizowane jest ekspresowo i rzetelnie, a kultura działania, no po prostu 1. liga.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >