Jaki taras - drewno czy płytki??

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

30 sierpnia 2011, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podoba coś takiego:



Jest taki inny od wszystkich ten taras, niespotykany i taki odskakujący od oklepanych tarasów :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2011, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno są poszukaj w jakiś sklepach sieciowych :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2011, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

@Roksana fajnie się to komponuje nie można powiedzieć :) ale takie masz u siebie czy jak ?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2011, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie no coś Ty ;) Ja nie posiadam takiego tarasu, aczkolwiek jest to jedno z moich celów :D Bo komponuje się nieziemsko, gdyby były czarne z białym to już by nic w nich szczególnego nie było, zwykła szachownica i tyle, a tak to jakaś odskocznia

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2011, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

świetny ten taras Roksana, cudeńko, nie wiem, czy do moich celów nie dołączy również, bo odnowienie tarasu planuję na przyszły rok, zobaczymy;]...Anna, co do jasnego tarasu, to słabo się rozglądasz skoro nie widziałaś;D..A serio, to sporo widziałem takich, bo odkąd w głowie zaświtał pomysł, żeby odnowić taraz w przyszłym roku, to oglądam tarasy u wszystkich osób, w których domach z różnego powodu się znajdę;)
http://2.bp.blogspot.com/_DCcNdLp0nFc/TPY8g9fuwDI/AAAAAAAAAz w/ItEXQDwOnuI/s1600/4431853800_e07f0f16e1_o.jpg

w linku zdjęcie tarasu z jasnych bielonych desek, na dodatek w wersji przypominającej taras od Roksany;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2011, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

fajnie fajnie :) tylko ja nie mam drewnianego domu wiec juz nie zrobi to takiego szalu jak na tych fotach :) fajnie maja tam w skandynawii :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2011, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz, chyba nie koniecznie trzeba by było mieć cały dom drewniany żeby takie taras efektownie wyglądał. Tak mi się wydaje przynajmniej. Ale faktycznie w Polsce mało spotykane tarasy w takim jasnym drewnie.
A co do tarasu, który Roksana pokazała to mam jedno skojarzenie - w szachy by można było na nim grać:P

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2011, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

heheh też o tym pomyślałem;)...Anna, nie mogłem znaleźć innego zdjęcia jeśli chodzi o jasne tarasy i dom murowany, chciałem, żebyś wiedział o co chodzi w stylu powiedzmy skandynawskim. Poza tym, podpatrzyłem ten dizajn akurat u przyjaciół, których dom jest murowany, a elewacja, to biały baranek;)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2011, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

drewniany dom, albo przynajmniej wlasnie z biala elewacja, tak zeby to mialo rece i nogi i wygladalo w takim stylu:)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2011, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Normalny dom zawsze dobrze upiększy łady taras i tyle ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Brama garażowa i napęd Liczba postów: 10 Grupa: Wykańczamy... Oglądając różne oferty sklepów z akcesoriami ogrodzeniowymi, natrafiłam na sklep KUT-MET https://www.sklep.kut-met.pl/, który oferuje między innymi zawiasy do b...
  • Okna do domu Liczba postów: 74 Grupa: Wykańczamy... Jeśli okna są jeszcze w dobrym stanie konstrukcyjnym, to renowacja może być najlepszym wyborem. Warto zajrzeć na https://domoserwis.pl/renowacja-okien i sprawdz...
  • karma Liczba postów: 3 Grupa: Wykańczamy... Dołączenie do polskiego czatu o szybkości mobilnej pokazało https://shopifydeveloper.pl/ jako przykład dobrze zoptymalizowanych sklepów. Użytkownicy podkreślali...
  • Sufity podwieszane Liczba postów: 6 Grupa: Wykańczamy... We’ve perfected the “good morning” text the day after. Our Escort Karkardooma will send a simple “I had a wonderful time. Thinking of you.” That small gesture e...
  • Czy są eksperci? Liczba postów: 51 Grupa: Wykańczamy... „Powrót do grupy: Wykańczamy budynek” odnosi się do etapu prac budowlanych, w którym przechodzi się do finalnego wykończenia obiektu po zakończeniu głównych rob...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 21194 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 374

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >
/* */