Jaki dach jest najtrwalszy?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

13 czerwca 2016, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się. Warto sprawdzić cennik Braas nie pomijając dachówek betonowych, bo to one mogą zastąpić blachodachówkę ( przy odpowiedniej więźbie)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2016, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

odpowiedzi szukalbym u ekspertow pokryc dachowych, znajomy polecal mi w tym temacie www.dachstyl-ryki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2016, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Można też szukać odpowiedzi u Ekspertów Braas, którzy odpowiadają bodajże na muratordom a także jest coś takiego na stronie producenta jak "Zapytaj Eksperta" na wiele pytań od razu jest odpowiedź

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2016, 08:24

Zgadzam sie: good 0 bad

ja do pokrycia dachu użyłem blachówki ceramicznej z http://www.bauen.pl/ jestem bardzo zadowolony jakość dachówki jest bardzo dobra, a na pewno warto zainwestować w dobry materiał bo przecież dom buduje się na lata

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2016, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Blachówki ceramicznej ? A jest coś takiego ^^ Dach to element domu, który nie tylko pełni funkcję ochronną, ale również można go traktować jako ozdobę. Dlatego warto mieć piękną dachówkę na długie lata niż co chwile zmieniać blache. Mi mocno spodobał się Granat 11v, ale również klasyczna bardzo dachówka Romańska Cisar

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2016, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

A szczególnie tak jak dziś, gdzie temperatura z blachą na dachu przy złej izolacji może spokojnie wynosić nawet 40 stopni. Z dachówką nie byłoby takich problemów, dlatego ja zawsze byłem za takim pokryciem. W Braas wybór jest ogromny, a najwyższa jakość wykonania dotyczy każdej dachówki.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2016, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

mi sie bardzo spodobały zielone dachy http://www.greenflor.pl/zielone-dachy.php , duzo poczytalam o ich pozytywnych aspektach i naprawde uważam,że to godne polecenia rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2016, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystnych aspektach ? Pewnie chodzi o ekologię, ale warto pamiętać, że dachówki betonowe również są ekologiczne ponieważ są jedynie utwardzane w temp ok 70 stopni i wykorzystuje się do ich produkcji surowce których na świecie nie zabraknie. O dużej ilości zalet dachówek betonowych można poczytać na stronie Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2016, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Własnie dlatego nie tylko zielony dach jest za taki uznawany. A dachówki betonowe w technologii CISAR znajdują sie własnie na dodatkowej obniżce cenowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2016, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie jest dach zrobiony z blachodachówki i naprawdę nie narekam, bardzo łądnie wygląda, nic nie przecieka, nie odpada i nie wyszło drogo. Za to jest zrobiona porządna izolacja: http://www.isover.pl/welny-do-izolacji-poddas zy-i-stropodachow i to uważam, ża bardzo duży plus, bo wełny izolują przed stratą ciepła i upałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >