Jaki grzejnik łazienkowy?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸

28 września 2011, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

a taki, że oszczedzasz na ogrzewaniu, bo przy tych samych pokładach energii grzejniki nowoczesne oddają więcej ciepła niż te stare i zużyte, druga sprawa lepiej wyglądają na pewno (moze sie to wydac błahy powód, choc ja tak nie uwazam, bo wygląd wnetrza, to jednak wazna sprawa)


co do ścianek gk-to zgoda jest wymagana, ale nie robią z tym problemów i raczej od ręki się ją ma, chodzi o to, żeby taka scianka byla ujęta w ich jakiś tam papierach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2011, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

No a mieszkanie masz własnościowe? Bo jeżeli jest już własnościowe to jak najbardziej opłaca się wymieniać, bo tak jak mówi vincent, tylko zaoszczędzisz na tym. Co do wymieniania to wydaje mi się że najlepiej wymieniać jest poza sezonem grzewczym, wtedy sąsiedzi nie maja problemów z dostawą ciepła

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2011, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

No co prawda to prawda... ale jaki jest sens wymiany tego ??

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2011, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

jasne, ze wyglad wnętrza jest wazny!! tylko ignorant moze stwierdzic, ze tak nie jest...iu nie zalezy to od posiadanych pieniędzy, bo czy ktos ma ich duzo, czy malo, to chce zeby jego dom wyglądał po prostu ładnie

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2011, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

jasne, ze wyglad wnętrza jest wazny!! tylko ignorant moze stwierdzic, ze tak nie jest...iu nie zalezy to od posiadanych pieniędzy, bo czy ktos ma ich duzo, czy malo, to chce zeby jego dom wyglądał po prostu ładnie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2011, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

ale jeszcze nie u wszystkich zaczal sie sezon grzewczy wiec ze tak to nazwe ostatnia chwila taka bezpieczna na wymiane grzejnika, mniej roboty. ale zgadzam sie i z tym ze kazdy chcialby miec fajne i dobrze wygladajace sprzety w domu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2011, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

kredens, nuie zrozumiałeś czegoś z mojej wypowiedzi? jaki jest sens, jaki jest sens, jaki jest sens? normalny, nowe grzejniki lepiej grzeją, oddają więcej ciepła, wiec oszczedzasz, taki jest sens, że jest Ci ciepło, tak samo jak przy starych grzejnikach, ale płacisz za to mniej....i lepiej wygladają...tyle

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2011, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

estetyka kolego, do wyremontowanego mieszkania gdzie masz ochy i achy nie zostawisz starego poczciwego zeliwniaka, chyba ze stworzyles styl vintage i wpisuje ci sie grzejnik w reszte projektu.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2011, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

No panowie macie racje ja sam z chęcią bym wymienił grzejniki w swoim domu, ale co zrobić gdy np. na moim starym grzejniku jest ten magiczny znacznik energetyczny ze spółdzielni. ktory sprawdza czy dużo grzałem czy mało? czy wydadzą mi zgodę gdy to jest ?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2011, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki jest sens? To proste. Bo na wspomnianego już żeliwiaka nie mogę już patrzeć. Robię remont, wszytko ładnie piękne, taki grzejnik psuje efekt i tyle.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 465 Grupa: Najnowsze t... Czy ktoś z was posiada rolety materiałowe Poznań? Szukam opinii czy warto kupić takie rolety. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Styl, która oferuje takie rolety...
  • jaka łazienka Liczba postów: 327 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 174 Grupa: Najnowsze t... Jakie łóżko wybrać dla nastoletniego dziecka?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >