Jaki grzejnik łazienkowy?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

5 sierpnia 2010, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam ładnych grzejników łazienkowych. Urządzam łazienkę w nowoczesnym stylu i chciałabym aby grzejnik był również nowoczesny. Może macie jakieś zdjęcia i namiary na sklepy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2010, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja mam zdjęcie bardzo ładnego grzejnika i naprawdę dobrej firmy


Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2010, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten ostatni jest dość fajny i ztego co widzę to dobrze się prezentuje, jest płaski co się równa z większym bezpieczeństwem

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2010, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

generalnie ładniejsze są grzejniki elektryczne

są cieńsze i bardziej "designerskie". nazw firm nie znam niestety

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2010, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie cieniutkie grzejniki rzeczywiście sa swietne, bardzo nowoczesne i tak własnie się prezentuja, ale ja stawiam tez na uzyteczność. Fajnie jesli można cos wysuszyc na grzejniku w łazience, więc wybrałabym takie żeberkowe, jak na pierwszym zdjęciu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2011, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeczytaj artykuł zamieszczony w internetowej gazecie eFachowiec pt. "Nowy wymiar wymiany ciepła" może znajdziesz tam interesujące dla ciebie informacje http://www.efachowiec.info/?site=numer_2011_1

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2011, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem tylko o jakie grzejniki Ci chodzi. Inne są te podłączane do centralnego ogrzewania a inne są elektryczne. Jeżeli chodzi o ten pierwszy rodzaj to może spodoba Ci się taki grzejnik łazienkowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2011, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

witam, tez wlasnie poszukuje jakichs ciekawych grzejnikow do łazienki, jak juz rzucamy linkami to mnie zainteresowal taki, tez dosc "designerski":
http://www.lazienkawsieci.pl/grzejnik-terma-d exter-860x400-382w-bialy-duplikat-21.html , co o nim sadzicie? jesli znajdziecie jeszcze cos ciekawego to prosze o podeslanie

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2011, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

No zobacz sobie tutaj na budnecie w kategorii grzejniki tam widziałem naprawdę fajne grzejniki, ale nie będę zaśmiecał forum linkami. Ten grzejnik, który jest w odnośniku jest bardzo fajny, przeważnie wszystkie grzejniki łazienkowe są podobnego wyglądu no chyba że poszukujesz ozdobnych to wtedy zmienia postać rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2011, 19:30

Zgadzam sie: good 0 bad

no właśnie chodzi mi raczej o grzejniki ozdobne, w każdym razie o coś "wyróżniającego się z tłumu"

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >