Jaki kolor drzwi do parkietu machoniowego?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

27 listopada 2008, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki kolor drzwi do parkietu koloru machoniowego waszym zdaniem byłby najlepszy? Może kolor grafitowy? Uprzejmie was proszę o pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2009, 02:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
kilka lat pracowalem w salonie z drzwiami, niestety parkiet machoniowy mna to do siebie że jest cieply i lekko czerwony trudno coś do niego dobrać. Najlepiej pasuja do niego kolory podo9bne lub ciemniejsze. pozatym machoń naturalny ma tez rozne odcienie. Ja ze swoimi klientami często dobieralismy naturalny jesion jest żółto-czerwonawy ale delikatnie (to w przypadku gdy ktoś chciał rozjasnić i taka kombinacja mu odpowiadała).W "kilku" przypadkach poszedł wenge z wiekszą ilością szyb, a najbarziej zblizony i powiedzmy że odpowiedni jest fornir mahoń. Tylko ze to jest natura wię lepiej nie wybierać z katalogu tylko oglądac na żywo bo może się róznić.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2010, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A może fornir wenge? Ja mam i świetnie wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 108 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 470 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 873 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 139 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Jakie drzwi antywłamaniowe do mieszkania najlepsze... Liczba postów: 183 Grupa: Montujemy o... Montowałem ostatnio te KMT o których piszesz. Całkiem przyzwoite drzwi ale cena też adekwatna do jakości. Z resztą jak wszędzie teraz ceny podskoczyły w górę ja...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >