Jaki koszt wycięcia drzewa?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

22 października 2008, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki jest koszt wycięcia drzewa, dokładniej dębu który ma 2 i pół metra w obwodzie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2010, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Najpierw to musi być pozwolenie na wycięcie drzewa a koszt to około 200zł zależy jeszcze jaka miejscowość

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2016, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Profesjonalnym usuwaniem zbędnych lub zagrażających bezpieczeństwu drzew zajmuje się Firma Altura z Gorzowa Wlkp. Szybko i sprawnie usuną dane drzewo. Oprócz tego wiele innych prac wysokościowych wykonywanych przez alpinistów przemysłowych.http://www.wycinka-drzew-gorzow.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2017, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak wiadomo, wycinka drzew jest czasami koniecznym ruchem z naszej strony. Chore i stare drzewa mogą grozić niebezpieczeństwem nie tylko dla otoczenia, ale również dla życia ludzkiego. http://agroserwis.pro/ po bardzo atrakcyjnych cenach prowadzą wycinkę na moje zlecenie, pozbywając się wielu starych drzew z mojego otoczenia. Prowadzą również podcinkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2017, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym roku postanowiłem wyciąć kilka drzew, które przeszkadzały mi na mojej działce. Zgłosiłem się do firmy www.robotyziemneladniak.pl i polecam ich również wam, jeżeli jesteście z Województwa Zachodniopomorskiego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 grudnia 2017, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze, gdy przychodzi potrzeba wycinki lub podcinki roślinności na terenie mojego domostwa to zgłaszam się do http://special-mont.pl . Wykonują oni te usługi z pełną starannością i zaangażowaniem, a przede wszystkim po atrakcyjnej cenie, w związku z czym mój ogród wraca do porządku i ponownie prezentuje się w zadbany sposób.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2022, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze podziwiałem moje stare drzewa na posesji, które dawały dużo cienia w lecie ale po ostatnich wichurach powiedziałem "dość". Moje piękne drzewa prawie zniszczyły mi dom i jedno z nich runęło koło mojego samochodu. Dobrze, że firma https://forestbrothers.pl/wycinka-drzew/ podjęła się wycinki drzew i jestem spokojny, że następna wichura nie zrobi tyle szkód co ta poprzednia.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2022, 05:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli w miejsce wyciętych drzew chcesz posadzić nowe, młode drzewka, to może Ci się przydać taki zestaw jak - stabilizacja drzew.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2022, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie, a czy jeśli drzewka po zimie są w słabej kondycji to czy oprysk na brązowienie iglaków nie zaszkodzi im? Czy jest możliwe że są to przemarznięte iglaki ?
Zastanawiam się też czy popiół z węgla drzewnego jako nawóz może jakoś polepszy sytuacje, gdzieś czytałam, że to się nawet sprawdza więc może ktoś już stosował tę metodę? Będę wdzięczna za porady także w kwestii tego jak zwabić osy czy są odpowiednie preparaty na to?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Przechowywanie dokumentów w formie papierowej jest stosunkowo trudne, dlatego coraz więcej firm decyduje się na cyfryzację. Jak do tego podejść, by wszystko pos...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Aranżacja biura Liczba postów: 398 Grupa: Porady i op... Obiecane zdjęcia.
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >