Jaki okap kuchenny najlepszy na naszym rynku?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 listopada 2008, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie jak wyzej. Cena nie gra roli. Chcę kupić najlepszy na naszym polskim rynku okap kuchenny. Proszę o wasze propozycje(przy nazwie podawajcie cenę)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2009, 00:21

Zgadzam sie: good 0 bad

www.jakieagd.pl znajdziesz tam wiele modeli ze zdjęciami i opisami. polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2009, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od tego czego się szuka
http://hurt-agd.bazarek.pl/category/40380/oka py.html
wejdź i zobacz co by Ci odpowiadało.
Ja osobiście wolę okapy kominowe ze szkłem
ten mam u siebie i jestem zadowolony
http://hurt-agd.bazarek.pl/opis/437478/okap-k uchenny---model-ok-4-viva-glass-szerokosc-60cm.html
stwierdzenie szukam dobrego okapu to dość szerokie pojęcie

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2009, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziwne trochę, że cena nie gra roli, ale ok. Okap kominowy AEG-Electrolux DK 9690-M 2130 złotych na megamedia.pl. Jak dla mnie piękny. Gdyby dla mnie cena nie grała roli na pewno bym go kupiła. 90 cm, kominowy, 3 stopnie mocy ( + 1 intensywny ), sterownie Touch Control, max. 650 m3/h - tryb intensywny, tryb pracy wywiewowy/recyrkulacyjny, 2 filtry metalowe wymienne, oświetlenie 2x20 W, wskaźnik nasycenia filtrów, elektrorniczna regulacja. W dodatku taki ładny i nowoczesny. Ja u nich też kupiłam, ale dużo tańszy, za 900 zł. Jestem zadowolona, bo też nieźle wygląda i nie psuje się więc jest ok. Miłego zakupu.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2010, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

witaj,

wiesz co, jeżeli chcesz kupić najlepszy okap na rynku a cena nie gra roli to musisz uważać, gdyż nie zawsze sprzęt za 5000 będzie pracować lepiej niż sprzęt za 3000 zł,

Przy wyborze nie kieruj się ceną tylko cichą pracą okapu a nie najwyższą ceną :-)

Co z tego, że kupisz sobie bardzo drogi i kosmiczny okap, jak Ci będzie hałasować w kuchni to nic z tego,

Jak pisałem w poprzednim poście, dużo czasu spędziłem na wyborze okapu i padła decyzja na MAGNERI 90.4 za około 2200 zł,

Nie wierzyłem sprzedawcą jak mi mówili o jego cichości, lecz wiesz co jest fajnego w tym okapie? Na I Lub II biegu hałas jest tak mały iż po prostu mi nie przeszkadza w gotowaniu, tzn, włączam okap i po chwili po prostu hałas znika w tle, :-) inne czynności kuchenne są nieraz głośniejsze niż praca okapu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2010, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

No dobra, mój faworyt to wyspowa Laguna -cena to jedyne 6190zł :shock:

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2010, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z Tobą Tedy, to że okap kosztuje 5000 wcale nie gwarantuje że będzie lepiej pracował od tego za 3000 zł. Ja mam trochę tańszy od twojego a mianowicie Nomina 60.2 MAX - za 1341 zł, ale z tego co patrzyłam obydwa mają takie same parametry więc różnią jedynie designem :)
Kidy kupowałam okap do swojej kuchni bardzo zależało mi aby był cichy i wydajny - kuchnię mam blisko salonu - mieszkanie w bloku - nie chciałam aby opary rozchodziły się po mieszkaniu. Nomina 60.2 MAX doskonale spełnia swoją funkcję :)
http://www.hub30.com/gdzie-kupic-produkt/167213,NOMINA-60-2- MAX

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2010, 19:45

Zgadzam sie: good 0 bad



Okap Elica LEGEND
Cena 55 tyś zł

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2010, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma Gutmann specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wyłącznie okapów kuchennych.

Dzięki koncentracji wysiłków możliwe stało się osiągnięcie najwyższego poziomu kompetencji, a co za tym idzie: – optymalnej funkcjonalności, zarówno w kategoriach wypełniania przez okapy Gutmann funkcji wentylacji kuchni, usuwania pary i zapachów, jak i pod względem wygody i ergonomii użytkowania – najwyższej jakości wykonania – zmniejszenia utraty ciepła i zużycia energii (dzięki stosowaniu sprężarek najnowszej generacji uzyskano wysoką stabilność ciśnienia, co umożliwia efektywne usuwanie oparów przy równoczesnym obniżeniu wymaganego do tego przepływu powietrza, znacznie zmniejszono też wpływ oporów przepływu powietrza przez system wentylacyjny za okapem na maksymalną praktyczną wydajność) – uzyskania bardzo niskiego poziomu hałasu.

Gutmann jest w stanie wykonać okap na indywidualne życzenie, dostosowując wymiary lub parametry techniczne do wymagań klienta (możliwe są nawet okapy wyposażone w wiele sprężarek i podłączeń do instalacji wentylacyjnej). We wskazanym przez klienta miejscu może zostać wygrawerowana laserowo inskrypcja o podanej przez klienta treści (np. “Wykonano przez Exclusiv Hauben Gutmann na zlecenie specjalne dla Pana Jana Kowalskiego”), czyniąc okap tym bardziej wyjątkowym.


Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2011, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam okap whirpool. Super, dwa lata bez problemów, nie wiem nawet jak to się dzieje że nie ma na nim żadnego osadu.. przeapalila się zarówka, ale taką można kupic w normalnym sklepie. Okap wygląda przy tym stylowo. ale slyszalam ze wlasnie nie wszystkie sprzęty whirpool są niezawodne.. tak?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 622 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...
  • Wyroby hutnicze? Liczba postów: 198 Grupa: Technologie... Jeśli natomiast chodzi o stal to ja moge śmiało polecić wam tego producenta https://impostal.pl/iii/uslugi-serwis/oc ynkowanie ich rury stalowe ocynkowane ogn...
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 113 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 268 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • materace lateksowe Liczba postów: 9 Grupa: Technologie... Jeśli zależy Ci na jeszcze intensywniejszym działaniu zdrowotnym i przeciwbólowym, możesz rozważyć kupno materaca o statusie medycznym. W takich produktach każd...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >