Jakie drzwi antywłamaniowe do mieszkania najlepsze?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16  ▸

22 grudnia 2019, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobnie z drzwiami wewnętrznymi. Średnio 6-8 tygodni oczekiwania. W szczycie sezonu jak teraz czas do 10 tygodni. Lakierowane około 12 tygodni i w szczycie sezonu max 18 tygodni ale to już w małych firmach takie czasy się zdarzają. Najgorsze są okresy świąteczne jak teraz, bo przez masę urlopów itp nikt się nie wyrabia z produkcją.
Są oczywiście firmy gdzie można dostać określone wzory od ręki. Ja np. mam dostęp do Magnolii z Erkado na ościeżnicach regulowanych co daje znacznie większe pole popisu przy robieniu zamówienia. Ja chwalę sobie tą opcję, bo sporo ludzi nie ma pojęcia ile czeka się na drzwi. Dzięki temu jak mają środek remontu mogą się poratować takimi drzwiami, bez konieczności remontowania w nieskończoność, bo drzwi będą za 6 tygodni, a montażysta za kolejne 10 tygodni będzie wolny itd itd. Kto remontował lub budował choć raz to wie z czym to się czasem je.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2020, 17:54

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie drzwi antywłamaniowe działały super, aż złamałem klucz i niestety trzeba było wezwać ekipę- Serwis Zamków RAB http://pogotowiezamkowerab.pl/ z Warszawy. Myślałem, że nie dadzą rady otworzyć moich drzwi, ale oni sobie z nimi poradzili bez problemu, plus wymienili mi zamki na o wiele lepsze, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2020, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma czegoś takiego jak drzwi nie do otworzenia. KAŻDE da się otworzyć i zależy to tylko od ilości czasu, narzędzi i wiedzy tego co chce wejść.
Wg. norm najmocniejsze drzwi zatrzymają kogoś na około 20 minut. Oczywiście ta osoba musi mieć sprzęt i wiedzę.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2020, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Pod drzwiami wejściwyumi musi być wycieraczka. Jeśli wolisz metalową to firma PROMET KRATY ma szeroki wybór, wszysko doskonałej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2020, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

address find ssn

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2020, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

next https://onionshydra.com

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2020, 07:05

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam zajrzeć na https://dobredrzwi.pl/, jak trzeba, to pomogą i doradzą, a także móżna się umówić na bezpłatny pomiar

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2020, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie znam firmy gdzie pomiar byłby płatny - szczególnie w tak pokręconych czasach jak teraz mamy :). Pytanie jeszcze o dookreślenie czym są dla kogoś drzwi antywłamaniowe. Czy mają mieć tylko 1 lub 2 zamki, czy mają być one w klasie np. RC2 czy może mają mieć atesty i certyfikaty albo może być już w klasie RC4. Pytanie jeszcze o budżet na drzwi, bo często oczekiwania są mniej więcej gdzieś w okolicy klasy RC4 ale jak ktoś usłyszy cenę takich drzwi to decyduje się na coś bardziej przyziemnego - Tower z Interdoorsów albo Herse z Erkado. Do mieszkań w bloku uważam że to jedne z tańszych drzwi, które mogę śmiało polecić. Nie jedne zamontowałem i mają one dobrą reputację wśród Klientów. Zawsze przed zakupem warto poszperać w necie i poczytać opinie ludzi co mają już dany model u siebie jakiś czas.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2020, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolejną półką do drzwi płytowych moim zdaniem będą jakieś podstawowe modele drzwi stalowych. Dobrym przykładem będzie tu np. Mar-Tom albo Wikęd z podstawowymi modelami w serii Premium. Klasa RC2 i dobra izolacja. W bloku wiele więcej nie trzeba.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2020, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

he said
vulkan vegas promo code

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 139 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • drzwi wejściowe kraków Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... Chcąc mieć pewność co do solidnego zabezpieczenia takich drzwi warto postawić na sprawdzone systemy zabezpieczające, które łączą w sobie cechy wytrzymałościowe....
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 258

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >