Jakie kwiaty?

« Powrót do grupy: Ogrody

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 kwietnia 2011, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Jakie rośliny polecacie do ogrodu który cały czas jest nasłoneczniony?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2011, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

skrytokwiat, echmea wstęgowata, ananas, agawy, aloesy, bugenwilla, eonium, grubosze, juki, kalanchoe, noliny, oleandry te roślinki po prostu kochają słońce, ale trzeba jednak pamiętać o tym że systematycznie trzeba je doglądać, czy aby promienie słoneczne nie naruszyły struktury roślin

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2011, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam wrzosy i wrzośce, krokusy, narcyzy i macierzanki. Jeżeli przez cały dzień ogród jest nasłoneczniony, można zastosować takie elementy, które częściowo go przesłonią np. pergola czy trejaż.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2014, 07:41

Zgadzam sie: good 0 bad

jak jest nasloneczniony ogrod to masz duze pole po popisu. Mozesz nawet sprobowac z bardziej egzotycznymi roslinami. Poza tym zobacz tez na http://www.agroteam.pl/ nawozy do roslin. Na pewno ci sie przydadza jesli chcesz miec piekny ogrod

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2015, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

róże lubią słonko....ja Ci polecam osobiście wielkokiwatowe bo są śliczne! sprezentowałam sobie ostatnio nowe sadzonki na domisad.pl i jestem bardzo zadowolona. mam nadzieje ze latem bedą cieszyć moje oko! a wybór był ogromny i miałam problem z podjęciem decyzji!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2015, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Róże są śliczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2015, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze można spróbować czegoś innego i ciekawego np. cisy
Taxus[url]

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2015, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Z takich lepszych sklepów ogrodniczych w necie to bym radził sobie zajrzeć na allegro, tu jest trochę dobrych firm. Największy wybór mają chyba na stronie allegro.pl/listing/user/listing.php?order=qd&us_id=17390038. Tu można znaleźć praktycznie każdą roślinę – do domu, ogrodu, na balkon i tak dalej.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2015, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

ja polecam domisad.pl - jest dobrze wyposażony, całkiem spory wybór a sadzonki są w dobrym stanie i zdrowe - a to jest bardzo istotne!

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2015, 07:13

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie wszystkie kwiaty są dobrane tak, aby kwitły przez całą wiosnę i lato. Jak jedne przekwitną, zakwitają następne. Teraz będzie sezon na lilie. Tak wszystko zapalanowała mi firma projektująca ogrody Lawendowy Ogród

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Własna uprawa pomidorów Liczba postów: 47 Grupa: Ogrody Uprawa ogrodu może być dla niektórych trudne, zwłaszcza, jeśli nie posiadają na ten temat podstawowej wiedzy. Pomocny w takiej sytuacji będzie ten poradnik ogro...
  • Woda w Ogrodzie Liczba postów: 24 Grupa: Ogrody Według mnie takie motywy bardzo fajnie wygladają. Trzeba tylko trochę sie chyba napracować, zeby stworzyć coś wyjątkowego. Widziałam tutaj http://gardenwizja.pl...
  • Jakie krzewy, kwiaty i rośliny do ogrodu? Liczba postów: 120 Grupa: Ogrody Zastanawiam się nad nową rabatą z różami w tym roku :)
  • projekt ogrodu Liczba postów: 179 Grupa: Ogrody Dla mnie ważne, by w ogrodzie było miejsce na uprawę warzyw. W tym roku miałam u siebie sporo cebuli czerwonej. Ma ona wiele właściwości prozdrowotnych i jest n...
  • Trawnik Liczba postów: 103 Grupa: Ogrody Bardzo duży wybór produktów do pielęgnacji trawników znajdziecie w tym sklepie internetowym https://www.target.com.pl/. Ceny też są o wiele bardziej atrakcyjne,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19131 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 349

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >