Jakie oświetlenie w przedpokoju?

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

23 lipca 2013, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Lampa do przedpokoju nie będzie dobrym rozwiązanie i jeśli miałbym coś polecać to także LED,fajnie się prezentuje i nie jest drogie,zresztą zobacz na www.Ekolight.l

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2016, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam zastanowić się jeszcze nad kinkietami - zresztą zobacz:




Tego typu lampy pasują do niemal każdego wnętrza i nadają mu niesamowitego wyglądu. Polecam zapoznanie się z aranżacjami oświetlenia www

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2016, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

u nas są halogeny i fajnie wyglądają

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2016, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli kolorystyka przedpokoju jest w jasnych barwach, to faktycznie warto postawić na kinkiety, tylko polecam dobrać odpowiednią moc żarówki LED, tak aby była optymalna i pod tym względem chętnie pomożemy na forum:)

Pozdrawiam Alluxled

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2016, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie to trzeba wszystko dobrać pod kątem aktualnych kolorów w pomieszczeniu oraz innych elementów. Aktualnie wybór jest bardzo duży i można stworzyć naprawdę fajny klimat dzięki odpowiedniemu oświetleniu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2016, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

ja w przedpokoju poszedłem tradycyjnie. Zakupiłem oprawki i żarówki ledowe z GTV i mam światło.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2016, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ewentualnie zawsze można pokusić się o kinkiet z większą mocą samej żarówki, który również zapewni nam optymalne źródło światła w przedpokoju, do tego nie jest to droga opcja, zobaczcie na www.MagiaSwiatel.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Z takich sklepów bardziej specjalistycznych z elektroniką to na pewno Lispol ma szeroki asortyment. Kupuję u nich stacjonarnie w Myślenicach, ale prowadzą też swój sklep internetowy – lispol.com. Obsługa na miejscu bardzo fachowa, są w stanie uczciwie doradzić. Dużo rzeczy oświetleniowych mam stąd – ostatnio diody ledowe Superflux tutaj kupowałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2017, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w przedpokoju mam plafony, które kupiłem w https://230volt.pl/. Dodatkowo zamówiłem u nich jeszcze lampy ścienno-sufitowe, żeby mieć dodatkowe źródło światła.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2017, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W sytuacji kiedy chodzi o oświetlenie przedpokoju, to również uważam ze kinkiety sprawdzą się tutaj najlepiej, mogą być nawet dwa na jedne ścianie w zależności już konkretnie od jej wymiarów i długości korytarza.


www.Ecoflash.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 301

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >