Jakie wybrać okna PCV?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

5 grudnia 2011, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest w twojej wypowiedzi dużo prawdy Listę zweryfikowanych salonów sprzedaży przez muratora i infookno znajdziesz na:
http://www.salonstolarki.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2011, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Zachęcam Cię do wyboru okien titanum firmy Stolmar Sp. z o.o. Prezentują się one fenomenalnie i są bardzo wysokiej jakości. Więcej o nich znajdziesz na stronie www.stolmarokna.pl Jestem przekonana, że będziesz zadowolony:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2013, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Wymieniałem ostatnio okna, więc mam pewne doświadczenie. Zamontowałem sobie okna PCV i muszę powiedzieć, że średnia temperatura w moim mieszkaniu była wyższa o 2 st C w porównaniu do drewnianych. Okna zakupione w OKNOPEX, sprawują się bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2013, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem o wiele korzystniej jest wybrać okna drewniane - wyglądają bardziej estetycznie niż te z tworzywa. Wykorzystywane technologie sprawiają, że nie powinny przepuszczać ani zimna ani hałasu. Poza tym mają jedną niezaprzeczalną zaletę : są całkowicie ekologiczne i nie zawierają w sobie praktycznie żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2015, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Hydro-met.net]Okna przede wszystkim powinny być solidnie wykonane. Firma
bardzo nie ma znaczenia. Co do montażu to najlepiej zlecić
to firmie która wie co robi. Nie chcieli byśmy przecież
mieć zimą przeciągów.

Ryzykowne stwierdzenie, że firma nie ma znaczenia, jesteś wstanie wziąć odpowiedzialność za nią? Druga sprawa niektórzy producenci (szczególnie kiedy jest zamawiana większa ilość lub jest blisko oferują montaż w cenie lub za dodatkową opłatą, lub też współpracują z firmami które montażem się zajmują)
Co do typu to ja jestem zwolennikiem okien PCV a nie drewnianych ze znanych firm na pewno Budvar Centrum. Jak wpiszecie w google powinno wam wyskoczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2015, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie zdecydowałem się na wybór okien PCV od firmy Drutex, która jest znana i renomowana i zakupiłem je u firmy www.oknabrusy.pl Fajna sprawa, że jest na nie 5-letnia gwarancja producenta

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2015, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

ja posiadam w swoim domu okna pcv od firmy www.schwarz-firma.eu i musze przyznac, ze naprawde swietnie sie sprawuja, a to wszystko dlatego, ze ich jakosc jest niezwykle wysoka - porównywałem juz wiele firm i ich produkty i okna od nich sa chyba najlepsze jak dotąd: )

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2015, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Firm produkujących okna nie jest tak wiele i można porównać oferty. Osobiście miałem kontakt dwa razy już z produktami firmy Budvar jest to polski producent - http://www.budvarcentrum.eu/ z bardzo długim doświadczeniem na rynku.
Najważniejsze to wybrać odpowiedni rodzaj okien żeby nie parowały i trzymały ciepło. Jak ktoś ma z tym problem dobrze się skontaktować i poprosić o radę.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2015, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wielu moich znajomych ma pcv drutexy. Moim zdaniem to dobre połączenie jakości do ceny. Dwa, okna prawidłowo zamontowane dadzą poczucie komfortu przez długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2015, 23:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobacz tutaj www.oknabrusy.pl bardzo szeroki wybor jeżeli chodzi nie tylko o same okna, polecam to miejsce!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >