Jakie wybrać okna PCV?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

20 sierpnia 2015, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Sarge napisał: Firm produkujących okna nie jest tak wiele i można
porównać oferty. Osobiście miałem kontakt dwa razy już
z produktami firmy Budvar jest to polski producent - http://www.budvarcentrum.eu/ z bardzo
długim doświadczeniem na rynku.

Najważniejsze to wybrać odpowiedni rodzaj okien żeby nie
parowały i trzymały ciepło. Jak ktoś ma z tym problem
dobrze się skontaktować i poprosić o radę.


Zgadzam się, Drutex ma teraz bardzo dobrą linię okien pcv. Do mieszkań i domów są dobrym rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2015, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

znam dobra firmę, która ma bardzo dobrej jakosci okna i nie są takie drogie: ciepleoknagrodzisk.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2015, 21:49

Zgadzam sie: good 0 bad

U moich rodziców teraz zamontowano takie: http://www.tommar.pl/okna-pcv i jest pełny komfort użytkowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2015, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie mogłem zdecydować się między oknami PCV od Drutex a oknami PCV od aluplast. Po rozmowach ze sprzedawcami z www.kupokna.eu, doszedłem do wniosku, że lepszym rozwiązaniem będzie kupno aluplast, póki co nie mam żadnych zastrzeżeń do okien. Bardzo dobrze radzą sobie przy niższych temperaturach, a na tym zależało mi najbardziej.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2015, 06:38

Zgadzam sie: good 0 bad

My w końcu wybraliśmy te od włoskiego producenta. Sprawdź tu! Mają naprawdę ciekawą kolekcję...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2015, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jednak jestem bardziej przekonany do polskich producentów niż np do włoskich. DMD z okolic Białegostoku robi bardzo dobre okna już od wielu lat, nie mogą sobie pozwolić na fuszerkę, ponieważ wszyscy ich znają i mają już wyrobioną renomę od wielu wielu lat. na stronce dmsd.info.pl jest sporo informacji o tym jaki profil okna warto wybrać

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2015, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

U siebie korzystam z okien PCV marki Petecki, które kupiłem u http://www.okna-dsystem.com.pl/ i myślę, że warto je kupić, tym bardziej, że stosunek ich jakości do ceny jest bardzo korzystny.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2015, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Osoby z Krakowa i okolic powinna zainteresować oferta firmy http://dar-plast.eu/ którzy zajmują się sprzedażą m.in. okien i drzwi PCV. U siebie posiadam ich produkty od dwóch sezonów i świetnie się sprawują. Są trwałe i bardzo dobrze wyglądają

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2015, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Energooszczędne podkłady podparapetowe opinie.

Te niby to energooszczędne podkłady podparapetowe to moim zdaniem kit .
Okna wysokiej jakości są wyposażone w ciepłe listwy podparapetowe ( wielokomorowe, uszczelnione, twarde )
Tylko te tańsze mają listwy transportowe, które się wywala przy montażu okien.

Są też firmy co nie mają nic ciekawego w oknach do zaoferowania ( oferują systemy dostępne pospolicie ) więc pragną się wyróżnić technikami montażu notabene niecertyfikowanymi i nigdy niepotwierdzonymi badaniami.
Takie podkłady podparapetowe nie posiadają żadnych badań wiarygodnych instytutów budowlanych , nie posiadają nawet deklaracji CE ( obowiązkowa ) , generalnie podstawiają na dzień dzisiejszy certyfikat na styropian lub inny materiał z jakiego zostały wykonane .
To tak jakbym na okno pokazał deklarację CE na szybę .
Czemu żaden autorytet naukowy nie chce się podpisać pod tym badziewiem ?

Pomijam fakt zdecydowanego zwiększenia luzu montażowego okien co jest niedopuszczalne .

Jednak jak Ktoś chce otrzymać te podkłady może je dostać za darmo .Wystarczy zamówić i dać zamontować i na koniec poprosić o dokumentację dopuszczającą ten wynalazek do stosowania w budownictwie i do sprzedaży czyli deklarację parametrów CE lub ITB a jeszcze lepiej IFT .

Niestety masą budujących zastosowała i wydała kasę na słowo sprzedających .
Zobaczymy jak będą się sprawować ciężkie okna trzyszybowe na tym styropianowym podkładzie za 20-30 lat ? Myślę ,że kupujący chcą aby te okna za kupę kasy prawidłowo funkcjonowały .Więc radzę poprosić o gwarancję na te podkłady ,że okna będą funkcjonować za np 10 -30 lat ( jestem pewien ,że sprzedawca szybko się wycofa) .

Jednak wiem jak te podkłady mieć za darmo .
wystarczy :

1 zamówić
2 dać zamontować
3 poprosić o deklarację CE( wykazującą ich właściwości -BRAK ) jest obowiązkowa !
4 powiedzieć ,że w takim razie chcemy mieć okna wymienione na wyższe o te podkłady aby luz montażowy był prawidłowy i zabranie sobie podkładów bez deklaracji CE
5 I proszę nie wierzyć ,że podkłady to hit w Unii Ja ich tam nie widziałem .
6 czy na zakup okien wraz z podkładami podparapetowymi uzyskamy wydłużoną gwarancję ( jak takie dobre to mam nadzieję ,że tak) Odpowiem NIE
7 można je sprzedać jedynie na zasadzie firma firmie ( nigdy firma klient indywidualny) Ustawa konsumencka itp.

Pozdrawiam posiadaczy tych podkładów .

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2015, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie wyjątkowych i dobrych okien, to warto zobaczyć sobie tę ofertę okien http://www.budvarcentrum.eu/
Uważam, że dla nowoczesnego budownictwa nie znajdziecie lepszej oferty na polskim rynku!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 168

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >