Jakie wybrać okna PCV?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸

1 września 2016, 04:55

Zgadzam sie: good 0 bad

ja wybrałem okna świetnej jakości w http://www.stoberg.pl/ są energooszczędne, prezentują się bardzo dobrze, dobry wybór to był

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2017, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Należy wybrać takie okna, które montuje firma z doświadczeniem i która jest w stanie przeprowadzić dobry montaż, bez wtopy oraz zgodnie z prawidłami sztuki budowlanej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2017, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, jeśli chodzi o okna PCV to firma http://kupokna.eu specjalizuje się w takich realizacjach i sam podczas remontu skorzystałem z ich oferty. Jestem zadowolony bo wszystko zrobione na czas i dokładnie tak jak się umówiliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2017, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli o mnie chodzi, to ja osobiście mogę wam polecić firmę http://www.royal-house.pl zajmującą się właśnie produktami z drewna. Okna pcv tej firmy w które zainwestowałem, naprawdę świetnie się sprawdzają. Dlatego też proponuje je z czystym sumieniem. Zwłaszcza biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2018, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkam blisko ruchliwej drogi, więc zależało mi na oknach, które będą dobrze tłumić dźwięk. Zdecydowałem się na okna PCV od firmy Drutex. Wybrałem model IGLO 5 Classic, który świetnie tłumi dźwięk. Polecam wam okna tej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2018, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteście na etapie wybierania okien do domu to polecam wam zgłosić się do firmy www.kupokna.eu Trochę się rozglądałem zanim trafiłem na tę firmę. Mieli zdecydowanie najlepszą ofertę jeżeli chodzi o porównanie jakości do ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2018, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Z moich doświadczeń, to są na rynku dwie klasy okien PCV – te najtańsze, po których można się spodziewać, że będą „wietrzyć” mieszkanie nawet po zamknięciu skrzydeł i te nieco droższe, które są solidne i ciepłe. Z tej drugiej grupy można wymienić producentów okien na systemach Schuco takich jak chociażby Awilux czy Jezierski. Mają odpowiednią wiedzę i technologię, a nie oszczędzają też na materiałach, bo zadowolony klient to powracający klient.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2018, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

W Inowrocławiu pod Toruniem znajduje się firma www.magnat.info.pl Okna, które produkują są świetne i polecam wam się im przyjrzeć. Okna, które od nich zakupiłem są solidne i świetnie się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2018, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamówiłem z www.oknawroclaw.biz okna PCV wykonane z profili VEKA. Doskonale nadają się do każdego domu. Gwarantują tłumienie hałasu oraz bardzo dobrą ochronę cieplną.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2018, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejszy jest wybór dobrego producenta. Dobry producent jest gwarancja solidnych okien. Ja mam okna PCV od firmy Drutex i mogę wam powiedzieć że okna te są świetne. Warto było w nie zainwestować.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi wejściowe kraków Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... Chcąc mieć pewność co do solidnego zabezpieczenia takich drzwi warto postawić na sprawdzone systemy zabezpieczające, które łączą w sobie cechy wytrzymałościowe....
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >