Jakie drzwi antywłamaniowe do mieszkania najlepsze?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

22 lipca 2014, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wyborze drzwi zewnętrznych, poza bezpieczeństwem, należy brać pod uwagę również energooszczędność. Nie muszą to być od razu drzwi pasywne (choć te są oczywiście najbardziej wskazane), ale wystarczy, że będą gwarantowały jak najmniejszą utratę ciepła (jak kolekcje Eko ROMA czy Eco NORD)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2014, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam u siebie wlasnie eko roma z porty. Musze przyznac, ze dobrze trzymaja cieplo i sa bardzo szczelne. Jestem z nich zadowolony i daje im 5/5

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2014, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

My braliśmy tego typu http://www.stolbud.pl/drzwi-wejsciowe/drzwi-wejsciowe-do-mie szkan/orion.html plus dodatkowe wkładki antywłamaniowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2014, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem bardzo niefajną sytuację ostatnio, bo w mieszkaniu które kupiłem nie sprawdziłem za dokładnie drzwi. Były obite blachą i tyle. Z zewnątrz wyglądały jak zwykłe drzwi... dla laika może wyglądały, ale chyba ludzie którzy trudnią się kradzieżami mają lepsze pojęcie na ten temat. Wróciłem któregoś popołudnia do domu (byłem około 3 dni poza miastem) i okazało się że w drzwiach nie ma klamki, a mieszkaniu telewizora, sprzętu grającego i klamki do drzwi...... nie wiem jak, ale gratuluję panom sprawności (mieszkam naprzeciwko drzwi do windy, żeby było śmieszniej....) Mam nadzieję( cichą jak cichą), że wiedzą co ukradli i nie puścili tego za małe pieniądze ;).... no i stąd moje pytanie: firma berlux? Zna ktoś? Może ktoś ma drzwi i może coś powiedzieć? Sąsiad powiedział, żebym się popytał i zorientował jak to wygląda u innych bo on ma od nich antywłamaniówki i sprawują się dobrze póki co..ale potrzebuję większej liczby opinii..

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2014, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

niestety nie pomogę, bo pierwszy raz słyszę o tej firmie. Tak czy siak, nie tylko sam montaż i jakość drzwi są ważne, ale i zamki w drzwiach. Ja swoje ostatnio wymieniłem przy pomocy http://www.pogotowie-zamkowe-poznan.pl/kontak t.html bo się przycinały, a okolica średnio bezpieczna, po co kusić los i bagatelizować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2014, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

na zamek powinniśmy zwracać ogromną uwagę, ja miałam zamek wcześniej, który non stop się zacinał, słabo chodził, w końcu http://www.pogotowie-zamkowe-wroclaw.pl/ wymienili mi zamek na porządny antywłamaniowy

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2015, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuje konsultacje wlasnie z ktoryms z oddziałów www.pogotowie-zamkowe-warszawa.pl np. warszawski, zamek to bardzo wazna rzecz w drzwiach

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2015, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

genialnej jakosci drzwi maja tu www.westo.pl - takze moge polecic, bo sam mam, kupowalem miesiac temu i jeszcze zamontowali je, takze nie musiałem sie meczyc z szukaniem fachowcow, bo byli od reki :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2015, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Eeeee :) ... do genialnych drzwi jakie wyszły w nowościach w 2015 roku można zaliczyć nową serię Wikędu TERMO Pretige - na prawdę się postarali z nową serią, bo zazwyczaj producenci robią grubsze skrzydło i koniec zabiegów. Ościeżnica ta sama, zamki i technologia bez zmian. Tu chłopaki się postarali i zrobili skrzydło grubości 86mm, z szerszą ościeżnicą TERMO, dołożyli uszczelkę w ościeżnicy (łącznie 3 uszczelki) oraz uszczelki włosowe przeciw przedmuchom w okolicy progu. Zasównica automatyczna, 6 bolcy antywyważeniowych. Po prostu postarali się.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2015, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi bardzo solidne, fakt. Ud na poziomie 0.85 też robi wrażenie w drzwiach stalowych. Ich grubość daje poczucie bezpieczeństwa, na plus. Tylko z tego co wiem, to ościeżnica do nich jak i naświetla są również zmienione. Opierają się na znanej Termo, ale są odpowiednio grubsze. Podobnie jak naświetla. Oczywiście z naświetlami zawsze współczynnik przenikalności ciepła będzie mniejszy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 473 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • jakie okna wybrać: plastikowe czy drewniane? Liczba postów: 134 Grupa: Montujemy o... Wybór pomiędzy oknami plastikowymi (PVC) a drewnianymi może być trudny, ponieważ oba rodzaje mają swoje zalety i wady. Ostateczna decyzja zależy od preferencji....
  • które okna wybrać Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Ja znam bardzo dobrą firmę od stolarki aluminiowej i jest to firma https://www.schwarz-firma.eu/montaz-stol arki , która oferuję profesjonalny montaż stolarki....
  • Wikdoor.pl opinie Liczba postów: 1 Grupa: Montujemy o... Szukam opinii o firmie Wikdoor.pl z Limanowej. Potrzebuję dobrych drzwi, proszę o opinie jeśli ktoś współpracował z tą firmą.
  • drzwi na klatkę schodową Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Ustawa reguluje kierunek otwierania drzwi ale nie w mieszkaniach. Jedynie przepisy bhp i p.poż mówią o tym, że musi zostać 120cm światła pomiędzy krawędzią drzw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19170 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >