Jakie drzwi zewnetrzne wybrać?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11

26 września 2023, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Volter24 napisał: Faktycznie bez odpowiedniej jakości drzwi stalowych,
zewnętrznych, nie ma mowy o tym, aby w domu czuć się
bezpiecznie, a też nie tracić ciepła. U mnie są KMT
Supertherm 90. Są łatwe w montażu i posiadają bogatą
gamę wzorów i kolorów. Do tego dobre parametry izolacyjne
i pełne wypełnienie pianą skrzydła i ościeżnicy


Jak się sprawują KMT po dłuższym czasie użytkowania? Zależy mi zwłaszcza na informacji, jak drzwi znoszą przejście z niskich na wyższe temperatury, czy się nie opuszczają, jak powłoka reaguje na nasłonecznienie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2023, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukując stolarki najważniejsze jest postawienie na wysoką jakość i sprawdzone marki. W przypadku Trójmiasta, firma Drawex jest godnym uwzględnienia miejscem, oferując dostęp do najpopularniejszych i cenionych producentów. Ich terminowość i dbałość o najwyższe standardy montażowe są godne pochwały. Po dokonaniu wyboru modelu, koniecznie podzielcie się z nami informacją o Waszych krokach. No i oczywiście na jakie skrzydło się zdecydowaliście oraz w jakim budżecie udało się zmieścić. Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2023, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić strone https://www.drzwiiakcesoria.pl/pages/zmontuje my-ci-promocje , na której znajdziecie oferte sklepu z drzwiami na wymiar i akcesoriami do nich. Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2024, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Torkoo napisał:
Jak się sprawują KMT po dłuższym czasie użytkowania?
Zależy mi zwłaszcza na informacji, jak drzwi znoszą
przejście z niskich na wyższe temperatury, czy się nie
opuszczają, jak powłoka reaguje na nasłonecznienie


Generalnie KMT podobnie z resztą jak Mar-Tom czy Wikęd nie mają problemu z niskimi temp. czy z powłoką. Niezależnie czy to jest lakier czy laminat. Wszystkie w/w firmy wymagają zadaszenia ale moje Wikędy z 10 lat wiszą na pełnym słońcu i są OK. Zero zmian koloru przez te wszystkie lata. Opuszczanie się drzwi to oznaka złego montażu na ogół więc winić należy montażystę (brak podwaliny) a nie same drzwi.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Zamontowanie drewnianego parapetu wewnętrznego to marzenie wielu osób. Część z nich jednak nie decyduje się na ten ruch, ponieważ boi się, że drewno nie będzie....
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 231

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >