Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać.

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

28 kwietnia 2011, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne ogrodzenia widziałem z prostych profili zamkniętych - poziomo ustawionych. Świetnie się z takim ogrodzeniem komponowały boxy śmietnikowe z dostępoem od zewnątrz dla służb komunalnych

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2011, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawie prezentuje się połączenie betonu z metalem, można podejżeć:
trakbet

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2011, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Może interesujące będzie połączenie betonu z innymi materiałami przykład

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2011, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami i polecam panelowe ogrodzenie. Wygląda świetnie przez długie lata. nie musisz się martwić o malowanie, czyszczenie, rdzewienia co 2 lata. Wygląda zawsze schludnie i nowocześnie. Oczywiście możesz przebierać w ofertach paneli, ale betafence'owe decofor czy bekafor są najtrwalsze.

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2011, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

ja osobiście znalazem bardzo ciekawą alternatywe dla zwykłego ogrodzenia stalowego, lub panelowego a mianowicie ALUMINIUM. znalazłem firmę na bartyckiej która sie tym zajmuje, i mają na prawdę super rzeczy i dają 15 lat gwarancji na malowanie. osobiście według mnie super

pzdr

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2011, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

dodam jeszcze, że do paneli np.z Betafencu można dopasować także bramy, furtki, a to duży plus- otrzymuje się kompletny system, który ze sobą harmonizuje.

Zwróćcie uwagę na system Zenturo- wyzwanie dla kreatywnych osób :-)

pozdrawiam
Krzysztof Krysiński

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2011, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

dla niezdecydowanych polecam z kolei Katalog Inspiracje:

http://www.betafence.pl/pl-PL/~/media/Betafence%20website/Fi les/Poland/Catalogues/%C5%B9r%C3%B3d%C5%82o%20inspiracji_200 9_PL%20pdf.ashx

pozdrawiam
Krzysztof Krysiński

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2012, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

wdarła mi się litrówka :D

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2012, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik marianjot napisał: Ciekawie prezentuje się połączenie betonu z metalem,
można podejżeć:

trakbet



Według mnie ładniejszy jest sam metal. Tutaj masz ciekawe płoty metalowe

Ten post był edytowany przez raulq7 dnia: 15 marca 2012, 21:30
Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2012, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Mikel napisał: Ladna linie ma Decofor. Solidne slupy z "babelkiem" na
szczycie, a ogrodzenie to panele z lukow stalowych. Moim
zdaniem moga sie podobac, ogladalem je w katalogu co prawda
tylko, ale pamietam nazwy jeszcze, bo zonie bardzo sie
podobaly. Rzuc okiem na zdjecia gdzies w sieci.


Zgadzam się z Mikelem. Decofor jest bardzo elegancki. Żonie na pewno się spodoba ;) Tutaj można przejrzeć produkt: http://www.ogradzamy.pl/produkty/panele-decof or,11/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >