Jakie okna kupić? Na co zwracać uwagę?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

26 lutego 2009, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

W związku z chęcią zakupu okien PCV chciałbym zasięgnąć porady z zakresu jakości okien dostępnych na rynku. Wiem, iż istotnym aspektem jest ilość komór profili okiennych. Ale czy tylko? Na co jeszcze powinienem zwrócić uwagę, aby dokonać dobrego wyboru?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2010, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Zwróć uwagę na to czy okna posiadają dodatkowe blokady cieplne. Zapytaj o system uszczelek (najlepsze są trzykomorowe). Jeśli istotna jest dla Ciebie estetyka okna zobaczy czy listwy są ozdobne czy proste.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2010, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie to główna uwagę powinnaś skupić na cenie oraz firmie. Teraz trójkomorowe okna to standard,wiec z tym nie będzie problemu. Przed zakupem sprawdź opinie o danej firmie,tak abyś nie została oszukana.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2016, 02:00

Zgadzam sie: good 0 bad

na jakość wykonania

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2016, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto przejrzeć oferty wielu film przed dokonaniem wyboru. My w końcu zdecydowaliśmy się na włoskie okna - finestre in pvc. Ważne żeby były solidnie wykonane, bo to inwestycja na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2016, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

liczy się wykonanie, ale oprócz tego warto dostosować okna do estetyki wnętrza, ja mam aluminiowe z http://www.alumex.pl/ bo takie wizualnie najbardziej mi odpowiadały

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2016, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy cena powinna być wyznacznikiem - myślę, że warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość. Z tego co się orientowałam w opiniach o różnych markach za jakość chwalą Budvar Centrum i przy okazji mają dobrą cenę.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2016, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Z jednej strony powinny być szczelne, i dobrze wyciszać wnętrze, szczególnie jeśli mieszkasz w centrum, czy przy ruchliwej ulicy (pomiary hałasu etc.) A z drugiej strony powinny mieć też dobre systemy nawiewowo wentylacyjne tak aby nie zbierała się wilgoć w mieszkaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2017, 23:44

Zgadzam sie: good 0 bad

My ze względu na brak czasu i umiejętności postanowilismy skorzystać z usług firmy Anex Okna. Zajmują się m.in sprzedażą okien, drzwi i rolet zewnętrznych od najlepszych producentów w konkurencyjnych cenach, dzięki wspólnemu partnerstwu. Jednocześnie jako nieliczni posiadają doświadczone grupy montażowe. Warto również wspomnieć o tym, że zapewniają swoim klientom serwis stolarki gwarancyjnej oraz pogwarancyjnej. Dzięki temu też mam większą pewność, że podczas użytkowania gdy zdarzy się coś nie tak, to jest się do kogo zgłosić po pomoc. Obsługa dobrze wykwalifikowana i pomocna. Profesjonaliści w każdym calu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2017, 02:02

Zgadzam sie: good 0 bad

cash advance loans online installment loans instant approval cash loans personal installment loans

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • projektant wnetrz warto? Liczba postów: 445 Grupa: Porady i op... Polecam https://projektowanie-wnetrz-online.pl projekty na wysokim poziomie sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona współpraca bardzo fajna wszystko zrobion...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 288 Grupa: Porady i op... Jeżeli chodzi o mnie, to skorzystałem z oferty polecanej mi firmy Bart - odpylacze przemysłowe , która zaprojektowała oraz wykonała dla mnie instalacje wentylac...
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3751 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... Przedstawione w artykule przypadki https://pramed.pl/aktualnosci/fizjoterap euta-kiedy-zdecydowac-sie-na-wizyte-u-sp ecjalisty/ pokazują, że wizyta u fizjoterapeu...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >