Jakie okna wybrać?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 56 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  45 46 47 48 49  ▸  ▸▸

18 listopada 2022, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro interesują Was świetne okna PCV, to koniecznie w wolnej chwili, odwiedźcie w swojej okolicy salon firmy Drutex. Moim zdaniem znajdziecie tam świetną ofertę na okna PCV w bardzo dobrej cenie. To świetna firma, która wykonuje tego typu usługi bez problemu. Warto sprawdzić!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2022, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o okna PVC, to dla mnie absolutnym liderem jest Schuco. Stolarka w tych systemach jest wykonana z niebywałą precyzją, a poza tym są bardzo ciepłe i dobrze tłumią hałas z zewnątrz. Użytkuje je od kilku lat i jestem z nich bardzo zadowolony. Kupiłem je w Oknostylu z Jabłonnej koło Lublina. Mają bardzo profesjonalnych doradców, którzy doradzili mi konkretne rozwiązania i pomogli w doborze właściwych okien, więc polecam zarówno produkt, jak i firmę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2023, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Polska firmą, która produkuje okna jest między innymi Euro Okno z Suwałk - www.eurookno.pl Doświadczony producent, który ma na swoim koncie świetny wybór okien, gwarantuje również wykonanie montażu, posiada swoje ekipy montażowe, które mogą się tym zająć.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2023, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam salon okien i drzwi Budvar Centrum we Wrocławiu przy ul. Czekoladowej 58A.
W ofercie okna, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe oraz rolety.
Profesjonalny montaż i serwis okien.
https://budvar.wroclaw.pl/

Ten post był edytowany przez temperownik dnia: 9 stycznia 2023, 16:22
Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2023, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

ja drzwi i okna zawsze na https://www.drzwiorazokna.pl/kategoria-produktu/okna/ :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2023, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepsze są okna aluminiowe. Są bardzo eleganckie i nadają budynkowi nowoczesny wygląd, a poza tym pozwalają na tworzenie wielu ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych. Jeśli chodzi o sprawdzonych producentów, mogę polecić firmę R&M Alufasady z Jędrzejowa w świętokrzyskim. Mają na swoim koncie dużo bardzo ciekawych realizacji, a przy tym stosują sprawdzone systemy Schuco, które są bardzo ciepłe i szczelne.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2023, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Czym Wy się kierowaliście podczas wyboru okien lub drzwi do Waszego domu? Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowych drzwi, okien, bram, rolet lub żaluzji do waszego domu, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę firmy Sularz - Żaluzje Fasadowe Kraków .

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2023, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja mam pytanie do osób które mają żaluzje fasodowe u siebie w domu - jaki typ wybraliście profil C czy profil Z i dlaczego?https://bianex.pl/zaluzje-fasadowe/

Ten post był edytowany przez bartoszbelgrad dnia: 14 marca 2023, 14:18
Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2023, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie czeka na pewno wymiana okien więc myślę że warto skorzystać i załapać się na dofinansowanie, okna które chce kupić czyli primo 82 wiśniowski spełniają warunki programu czyste powietrze

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2023, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Zachęcam do wyboru aluminiowych okien i drzwi przesuwnych. Dają bardzo dużo możliwości aranżacyjnych, a do tego są ciepłe. Przekonuje mnie zwłaszcza stolarka w systemach Schuco, bo jest świetnie dopracowana. Może mieć ekstremalnie wąskie ramy, które w przypadku drzwi tarasowych są ukryte w ścianach, stropie i posadzce. Sam właśnie kupiłem całość ślusarki do domu w firmie R&M Alufasady z Jędrzejowa w świętokrzyskim, która jest renomowanym partnerem Schuco. Panoramiczne okna i drzwi efektownie podkreślają nowoczesną bryłę budynku, dzięki czemu prezentuje się jeszcze bardziej imponująco.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 56 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  45 46 47 48 49  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 118

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >