Jakie oświetlenie ogrodu ?

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

29 września 2014, 20:53

Zgadzam sie: good 0 bad

no taki na fotokomorke to świetny pomysł, właśnei przed dom ;) baardzo prkatyczny. Ja mam i uważam, że bez tego nie raz bym sobie krzywdę zrobił. na elektryczni.com jest całkiem fajny wybór ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2014, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

@Deeen, pewnie, że o praktyczności też trzeba myśleć, ale swoją drogą nastrojowy klimat w ogrodzie też miło czasami mieć, prawda? ;) Mi osobiście bardzo podobają się biolampy i po prostu choruję na ten model: http://sol-techbiokominki.pl/pl/biolampa-pago -4.html Jak oglądam filmiki, to jestem zachwycona, wygląda to super niesamowicie :) Pewnie, że nie będę jej zapalać "biegnąc zimą do bramy" :D Ale nie miałabym nic przeciwko, żeby przy takiej posiedzieć, gdy temperatury na dworze jeszcze na to pozwalają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 grudnia 2014, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

My w ogrodzie mamy bardzo nowoczesne oświetlenie. W zasadzie zamontowaliśmy je razem z żoną dopiero w tym roku latem. Niemniej powiem Wam,że jest to bardzo wygodna sprawa, ogród nie jest taki ciemny, można bez problemu wieczorem sobie posiedzieć.
lampy zamawialiśmy tutaj: http://ledco.pl/ - w sklepie jest oryginalne oświetlenie ogrodowe.
Nasz wybór padł na takie kule:

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2014, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie są takie klasyczne lampki na słupkach. O takie:

Zona je wybierała i ona też decydowała w którym miejscu mają się znaleźć. Jeśli chodzi o takie rzeczy, to jednak ona jest szefem, bo ma taki zmysł dekoratorki. Ja tylko posłusznie wszystko montowałem. Wygląda to bardzo fajnie moim zdaniem, zresztą znajomi też tak twierdzą. A lampy kupiliśmy w sklepie: http://tinyurl.com/pa8a6lm

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2015, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno nie lampki solarne! Kiedyś kupiłem ich całkiem sporo, ponieważ są tanie i nie wymagają podłączenia prądu i strasznie się zawiodłem. Dają tyle światła co nic i szybko się psują. Teraz właśnie zrobię chyba oświetlenie z budynku w postaci dużych reflektorów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2015, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A lampy solarne? W przypadku tych ogrodowych jest to wg mnie dobre i skuteczne rozwiązanie,szczególnie latem więc warto w nie zainwestować.

www.Lednaise.com

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2015, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od tego jak duży masz ten ogród, wtedy dopasowujesz wielkość i ilość opraw :) Ogólnie u mnie zrobiona jest taka ścieżka z lamp i naprawdę wygląda to fajnie jak jest ciemno :) Nie mam zbyt dużego ogrodu, raczej taki standardowy, dlatego wszystko w tym ogrodzie do siebie pasuje. Ogólnie oprawy kupiłem w sklepie internetowym EMi-LED. Tam również kupiłem żarówki LED i kilka dodatkowych drobiazgów :) Ogólnie na plus :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2015, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

ma ktoś oświetlenie od Lange łukaszuk? Myślałem żeby od nich zamowic lampy Steinera, jakby ktos miał z nimi do czynienia to piszcie, thx

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2015, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam dość długo zastanawiałem się w jaki rodzaj lamp do ogrodu zainwestować. Czy w solarne czy w elektryczne. Ostatecznie stanęło na tym drugim rozwiazaniu z czego jestem zadowolony ponieważ lampy te dają bardzo dobre oświetlenie ale jednoczesnie nie ciągną tyle prądu co przy lampach solarnych.
Zamawiałem w sieci. Jest taniej niż w sklepach stacjonarnych. Konkretnie tutaj:
http://ledco.pl/
Sklep jest dość spory, mają tam konkretny wybór produktów.
Zdecydowaliśmy się na takie nowoczesne lampy:

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2015, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

One ładują się światłem dziennym?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 517 Grupa: Oświetlenie... Wybór oświetlenie jest niestety trochę utrudniony ze względu na to, że trzeba połączyć aktualne trendy z praktycznym użytkowaniem. Aktualnie właśnie przy wykańc...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 384

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >