Jakie oświetlenie ogrodu ?

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

17 marca 2016, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupiłam lampy do ogrodu na lumpero, słupki, świetle oświetlają ścieżki i dają ładną poświatę. a wybór jest ogromny!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2016, 07:26

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupowałem lampy ogrodowe na Lumenpro - dostępne od ręki, szybka dostawa, było w czym wybierac. teraz ścieżkę oraz niektóre akcenty ogrodowe mam ładnie podkreślone.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2016, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybierałem dla rodziców światło do ogrodu i postawiłem na takie lampy solarne http://pro-sun.com.pl/lampy-solarne/, bo rodzice chcieli wprowadzić nieco ekologii do swojej przestrzeni. Widziałem, że lampy dają radę oświetlać nawet duże powierzchnie, co jest dużą zaletą przypadku naszego ogrodu. Póki co rodzice nie zgłaszali problemów, więc chyba wszystko działa jak należy. Wcześniej nie mieliśmy styczności z takimi urządzeniami, dlatego szukaliśmy kogoś kto nam wytłumaczy jak to działa. I się udało! Już teraz wiemy, gdzie szukać wskazówek. No i nie boimy się nowych rozwiązań, bo wiadomo, zawsze najgorsze są początki.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2016, 07:40

Zgadzam sie: good 0 bad

z takich lamp do ogrodu to mnóstwo pomysłów , jest na lumenpro .pl . Wgl bardzo dużo lamp jest dostępnych od ręki , termin realizacji wysyłki jest dosyć szybki . Poza tym ja np jak kupowałam lampy tutaj to miałam zamówienie powyzej 100 zł i nic niepłaciłamw tym momencie za przesyłke .

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2016, 19:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie przesadzajcie z tymi cenami z lampy, za 10 zł to nie wiem co Wy macie w tych ogrodach. Ekskluzywne lampy ogrodowe wcale nie kosztują aż tak dużo, a różnica jest ogromna, spora oferta jest tutaj - http://www.lampa-lampy.pl/lampy-ogrodowe/ oczywiście kwestia kto i czego oczekuje od tych lamp, ale oszczędność może nam dość szybko wyjść gdzieś bokiem.

Ten post był edytowany przez Sarge dnia: 21 maja 2016, 19:13
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2016, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od firmy,wzoru i modelu lampy na jaką sie zdecydujemy do swojego ogrodu. Teraz podczas dużych upałów,polecam zainwestować w lampy solarne,które też znakomicie zdają egzamin:)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2016, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór jest rzeczywiście ogromny.. nie każdy może się w tym wszystkim odnaleźć. Dla najbardziej niezdecydowanych polecamy publikację na naszym blogu - są tam wymienione podstawowe typy oświetlenia. Być może okaże się pomocne:
http://greensolutions.com.pl/oswietlenie-ogro du/

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2016, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

wg mnie bardzo ciekawe lampy do ogrodu można znaleźć lumenpro . ja przy zakupie kierowałam sie głownie jakościa w dobrej cenie , a takie własnie na lumenpro znajdziecie ;)poza tym jak zamówicie daną lampe powyzej 100 zł to wtedy wysyłke macie gratis ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2016, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

tez wlasnie szukam takich fajnych lamp do ogrodu. Zona to wszystko fajnei pourzadzala, ladnie wyglada, ale brakuje takiej kropki nad i. Slyszalem, ze niektore lampy sa nie tylko tanie, ale tez naprawde efektownie sie prezentuja. Na tym sklepie lumpen takich nie znalazlem. A moze macie jeszcze jakies inne propozycje? Wiadome, kasa jest wazna, ale najbardziej mi zalezy na super designie

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2016, 06:58

Zgadzam sie: good 0 bad

na Twoim miejscu po prostu pochodziłbym po sklepach i się popytał. Albo w necie poszukaj, teraz sklepów z takim asortymentem nie brakuje

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 276

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >