Kanapa do salonu

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

21 listopada 2018, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, potrzebuję porady. Chciałabym kupić narożnik do salonu. Mam dużo miejsca w domu, więc może być duży. Nie wiem tylko na co się zdecydować, bardzo podobają mi się na tej stronie https://www.meblejana.pl/category/narozniki

Proszę o poradę :)

Ten post był edytowany przez Iza112 dnia: 21 listopada 2018, 14:43
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2018, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Narożnik jest fajną opcją. Nie radzę kupować ze skóry.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2018, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecyduj się na taki który Ci się podoba, akurat ja osobiście jestem zwolennikiem narożników tapicerowanych z funkcją spania, uważam ze stanowią fajna, ciekawą ozdobę w salonie.

www.Loftmodern.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2019, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam narożnik ;)
Wbrew pozorom można go umieścić w praktycznie każdym pomieszczeniu, narożnik nie musi wcale znajdować się jedynie w większych salonach, bo obecnie w sklepach z meblami jest wiele mniejszych pozyczji. I jeśli dobrze poszukacie, to znajdziecie narożnik w wielu wymiarach. Jesli lubicie we dwójke wieczorem oglądać filmy w tv, to narożnik zdecydowanie będzie lepszym wyborem niż kanapa.
Sama ostatnio zamawiałam sobie do salonu taki mebel
https://zamowmeble.pl/20-mebloscianki/


I spokojnie mieszczą się na nim dwie osoby.

Ten post był edytowany przez Isiek dnia: 6 lutego 2019, 11:52
Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2019, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto zajerzec do Unia Meble. Maja tam całkiem opłacalne cenowo szafy i kanapy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2019, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mieszkacie w okolicach Torunia to polecam wam wybrać się do sklepu meblowego http://www.mebleoliwiatorun.pl/ Tam znajdziecie szeroki wybór kanap i kanap narożnych w całkiem niezłych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2019, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

A coś fajnego ze skóry?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2019, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście kupowałam swoją kanapę w sklepie internetowym :)
Jestem zachwycona wyborem!! Kanapa jest wygodna i bardzo ładna!

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2019, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozglądałam się za sofą do salonu, odwiedziłam kilka sklepów meblowych w jednym z nich znalazłam sofę z kolekcji Gala Collezione. Miałam kilka warunków, które sofa miała spełniać, chociażby funkcję spania i ta ma wszystko co chciałam. Musiałam kilka tygodni poczekać aż mi ją przywiozą, ale liczyłam się z tym, bo to normalny proces w każdym salonie z meblami :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2019, 07:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam, że kanapa, jeżeli zamierza się na niej spać, musi być przede wszystkim praktyczna, tj. łatwo się rozkładać i być wygodna do spania. Najlepiej jeśli jest to narożnik. Przydaje się jesli organizujemy przykładowo imprezę domową bo każdy wygodnie się na nim rozsiądzie.

Poza tym warto dopasowaś sofę kolorystycznie do salonu. Jesli zastanawiacie się nad tkaniną odradzam tkaniny jasne z uwagi na to, ze bywają problematyczne w utrzymaniu w czystości. O wiele lepiej zdecydować się na tkaninę ciemną, jest łątwiejsza do czyszczenia i bedzie Wam się z niej lepiej korzystało.
https://meblearkadius.pl/kanapy-narozne/ zobaczcie na kanapy tutaj

Ten post był edytowany przez perer dnia: 26 listopada 2019, 08:33
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też