Kiedy przeprowadzić modernizację instalacji elektrycznej? Remont momentem wymiany instalacji

« Powrót do artykułu: Kiedy przeprowadzić modernizację instalacji elektrycznej?... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

21 lutego 2018, 08:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli macie wątpliwości co do stanu technicznego waszej instalacji elektrycznej to polecam wam zgłosić się do firmy www.el-wer.com.pl Ocenią stan waszej instalacji i zajmą się jej ewentualną wymianą. Mają w tym spore doświadczenie. Firma działa na terenie Sandomierza i okolic.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2018, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Również niedawno wymieniałem instalację elektryczną w swoim domu. Mogę doradzić wam sprzedaż starych kabli do www.skup-zlomu.net Skupują kable po bardzo dobrych cenach. Polecam ich wszystkim z Łodzi i okolic.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2018, 21:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno nie ma co czekać, aż się zacznie psuć. Trzeba o wymianie pomyśleć odpowiednio wcześnie. No i jeszcze druga sprawa, taką modernizację trzeba zlecić porządnej firmie, inaczej mogą zrobić fuszerkę i będzie gorzej niż przed modernizacją. Jeśli jesteś z okolic Warszawy to elektryk, Konstancin-Jeziorna, p. Piotr Korytkowski, będzie najlepszym wyborem. Ma ogromne doświadczenie jeśli chodzi o tego typu prace.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2018, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno sam wymieniałem instalację elektryczną w swoim domu. Jeżeli też planujecie to zrobić to mogę wam polecić hurtownię elektryczną www.elektryczny.pl Znajdziecie tam wszystko co jest niezbędne do wykonania instalacji elektrycznej.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2018, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Kompleksowy remont biura z lekką przebudową wykonała dla nas firma www.jumar2.com.pl która w okresie wakacji całkowicie zmieniła całe wnętrze zyskująć na przestrzeni i oświetleniu. Teraz dopiero możemy się nazywać nowoczesnym biurem usmiech.gif

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2018, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli przymierzacie się do modernizacji instalacji elektrycznej to znajdźcie skup złomu, na którym będziecie mogli sprzedać stare kable. Ja mogę wam polecić http://www.delta-sj.com.pl/ Skup ten znajduje się w Pleszewie w województwie wielkopolskim.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2018, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Z pewnością do wykonania takiej modernizacji przydadzą Ci się odpowiednie momenty, chociażby z zakresu osprzetu, kabli, czy przewodów. Sprawdź ofertę https://algrakrol.pl/ , od nich zaopatrywałem się w elementy tego typu. Było warto!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2019, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli skup złomu, skup metali kolorowych to warto zapoznać się z ofertą firmy z Warszawy skupzlomu-elektroniki.pl. Poza skupem metali oraz sprzętu elektronicznego można skorzystać także z usługi utylizacji elektroniki i odpadów wielkogabarytowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2019, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Znam ten skup złomu na Kupieckiej. Jakiś czas temu sprzątaliśmy piwnice po dziadkach i okazało się, że mieli składowisko starych telewizorów i innych rzeczy. Nie wiedzielismy co z tym zrobić wiec postanowiliśmy to zutylizować własnie w tym skupie złomu skupzlomu-elektroniki.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2019, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej rozejrzeć się za firmą, która zajmuje się obsługą techniczną budynków. Oni przeprowadzą kontrolę instalacji elektrycznej i będą wiedzieli czy wymiana jest konieczna. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam skontaktować się z firmą https://www.otnstanos.pl/ Na nich można w pełni polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Porady od dekarza z Warszawy Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Montaż rynny to jedyny sposób na skuteczne odprowadzenie wody z dachu i tym samym uniknięcie zalewania fundamentów czy elewacji. Efektywność działania instalacj...
  • Nowy wózek widłowy Liczba postów: 93 Grupa: Budowa i re... Wózki widłowe są nieodłącznym elementem sprawnej pracy na magazynie w transporcie, ale również rozładunku i załadunku towarów. Dlatego też jeśli zależy Wam na d...
  • Jak estetycznie pomalować elewację domu? Liczba postów: 3 Grupa: Budowa i re... Warto co jakiś czas odnowić wygląd budynku, nie tylko dla estetyki, ale także dla zdrowia. O połączeniu malowania elewacji z jej myciem więcej przeczytasz tutaj...
  • Czy ciepło sieciowe jest bezpieczne dla środowiska... Liczba postów: 2 Grupa: Budowa i re... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem doradztwa środowiskowego lub szkolenia ochro...
  • Nowoczesne narzędzia Liczba postów: 129 Grupa: Budowa i re... Z elektronarzedzi - zakretarka - wkretarka - szlifierka - wiertarka / mlotowiertarka - pilarka tarczowa - pilarka lancuchowa (wbrew pozorom calkiem przydatne na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >