Kolektory

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

13 października 2014, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakoś o nich nie słyszałem, a teraz właśnie często przeglądam, bo sam się zdecydowałem, żeby na wiosnę u siebie założyć instalację solarną :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2014, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

kolekrory z braasa sa godne polecenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2015, 22:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ja słyszałem, że tutejsze kolektory słoneczne też cieszą się dobrą jakością http://www.soldach.pl/energia-odnawialna/kolektory-sloneczne - znajomi mieli z ich pomocą montowane i chwalą sobie bardzo.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2015, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

a ktoś słyszał o firmie Komarpol jeżeli chodzi o te kolektory słoneczne? chciałbym co nieco szwagrowi podpowiedzieć i liczyłem że tutaj znajdę rzetelne opinie. Ktoś mógłby mi udzielić odpowiedzi czy warto i w jaki sposób uzyskać dofinansowanie na instalacje?

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2015, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Firmy nie znam, ale jeżeli chodzi o dofinansowanie to musisz poszukać w google, tam na pewno znajdziesz bardziej rzetelne informacje niż na forach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2015, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Również o firmie nie słyszałem, a co do dofinansowania to często zależy od gminy która daje takie środki lub na stronie NFOŚiGW tam może znaleźć więcej informacji :)

Ten post był edytowany przez Porek456 dnia: 15 lutego 2015, 16:03
Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2015, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też słyszałam, że te kolektory od Soldacha są dobre, przede wszystkim wytrzymałe. Na pewno je montują. Mieszczą się niedaleko Lublina. Może warto tam zajrzeć…?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2015, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo możliwe, tylko problem jest taki że każda firma pojawia się raz, mało osób się wypowiada, poza braasem, ale i tak niewiele.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2015, 17:44

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak kolektory słoneczne w Polsce jeszcze nie są aż tak powszechne jak na zachodzie, a szkoda bo jednak warto w taki system zainwestować na przykład z przyczyny znacznego zmniejszenia kosztów ponoszonych na c.w.u i nawet c.o. Ja właśnie na wiosnę mam zamiar u siebie zamontować 3 kolektory w kwietniu i jak mówiłem postawiłem na Braas :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2015, 19:03

Zgadzam sie: good 0 bad

OO to fajnie, dawaj znać jak będą się sprawowały.
Za jakiś czas pewnie będzie ich coraz więcej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 130

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >