Kolor podłogi i ścian

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

28 sierpnia 2014, 18:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej

Mam takie pytanie, czy ktoś z was robi wizualizacje jakieś? Potrzebuję sparować tą podłogę http://balticwood.pl/pol/products/view/89 z kolorem jedynki rajskie jabuszko, pomoże ktoś :)???

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2014, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Wizualizacji nie robię, ale co nieco wiem o wnętrzach - najlepiej wziąć ze sklepu próbnik deski oraz kupić minipróbkę farby i sprawdzić w swoim domu i oświetleniu, bo efekt w każdym miejscu może być inny. Osobiście zdecydowałabym się na max. jedną ścianę w tym kolorze, inaczej szkoda tej eleganckiej deski- zatonie w zalewnie rajskiego jabłuszka (swoją drogą - rajskie jabłuszko - nie z Jedynki - jest czerwone ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2014, 23:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy ta podłoga będzie tak dobrze pasować do tego koloru ;/

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2014, 20:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik martaa80 napisał: Nie wiem czy ta podłoga będzie tak dobrze pasować do tego
koloru ;/


Tego nie się nie dowiesz,a dopóki nie podejmiesz jakiejś decyzji - moją radę znasz. Możesz zawsze w sklepie poradzić się fachowca od podłóg. Jakieś pojęcie powinien mieć ;) PS deska z baltica jest na tyle ładna, że szkoda odciągać od niej wzrok na rzecz kolorowych ścian ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2014, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik martaa80 napisał: Hej



Mam takie pytanie, czy ktoś z was robi wizualizacje
jakieś? Potrzebuję sparować tą podłogę
http://balticwood.pl/pol/products/view/89 z kolorem jedynki
rajskie jabuszko, pomoże ktoś :)???

Kup próbkę farby i pomaluj kawałek ściany, będziesz wiedziała czy Ci pasuje czy nie. Mi by nie pasowało, ale ja lubię białe ściany. Z innych kolorów tylko szarość. Drewniana podłoga sama w sobie jest ozdobą wnętrza i im bardziej neutralne tło tym lepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2014, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko już jest, wygląda pięknie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2018, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

ja ostatnio mam przesyt drewnianych podłóg i podobają mi się surowe połączenia. Dobrze wyglądają płytki imitujące beton
http://www.drewbud24.pl/

Ten post był edytowany przez drewbud dnia: 24 stycznia 2018, 10:15
Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2018, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast surowego połączenia, polecam w ostateczności modny beton architektoniczny ale na ścianę, co też bardzo fajnie wygląda i do tego dobrać drewnianą podłogę.

www.Usuwanie-Subitu.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2018, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

My wybieramy klasyczne drewniane deski podłogowe w kolorze dębu, do tego białe ściany. Lubię takie proste rozwiązania :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2018, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Klasyczne drewno w przypadku podłogi powinno być najbardziej optymalną opcją. Jeżeli chodzi o ściany zaś, to myślę, że to kwestia bardzo subiektywna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 24 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >