Kostka brukowa

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

30 września 2016, 19:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Tzn. na podjeździe mam kostkę Promenada, jak chcesz to mój sąsiad ma firmę budowlaną i też pracują z kostką. Jak chcesz to dam ci namiary.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2016, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Na podjazd sprawdź również Bruk Epoka Rustica przepięknie wykonana, w stylu rustykalnym do tego zabezpieczona powłoka hydrofobową.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2016, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo ladna kostka i ladnie ulozona, to ma najwieksze znaczenie zeby pozniej sie nie ruszała. Inter Import Export maszynowo uklada kostke i to co tutaj na zdjeciu pewnie tez bylo maszynowo bo jest dlugi prosty odcinek

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2016, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Kontaktuj się z http://pro-ogrodzenia.pl/ U mnie kładli kostkę i dali super gwarancję na nią- na każde odkształcenie. Chociaż sądzę, że nie będą potrzebni bo kostka wyglądali na bardzo solidnie położoną;)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 grudnia 2016, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam Superbruk. Mają swoje zaprzyjaźnione firmy brukarskie, żadnych problemów. I w dodatku mają ciekawe produkty godne polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2017, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi wydaje się natomiast, że jedną z największych i najlepiej przygotowanych ofert ma Pozbruk na kostki dekoracyjne, uniwersalne, elementy ogrodu, płytki i można tak dalej wymieniać jeszcze sporo. Mają mega doświadczenie, więc jednak zaufałem im.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2017, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi się kostka brukowa nie podoba, już dawno wyszła z mody. Myślałam o tym, żeby raczej zastosować tłuczeń w ogrodzie znaleziony w ArtStonex. Co o tym myślicie? To dobry pomysł?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2017, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem bardzo ładnie wygląda kostka granitowa, poza tym jest trwała i można ją łatwo zdemontować. To dobry materiał na podjazd czy chodnik. Jeśli jesteście z okolic Bydgoszczy i szukacie dobrych fachowców, którzy zajmują się układaniem kostki, zobaczcie sobie firmę Jarbet (http://jarbet.net), oni oferują takze transport oraz profsjonalne doradztwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2017, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobra jakościowo, w wielu wzorach i kolorach jest kostka brukowa z http://www.pomtech.pl/ . W sumie dostarczą materiał, ocenią, wycenia i zaprojektują otoczenie wykorzystując dostępne u nich materiały na terenie całej Polski wschodniej i centralnej. Mają spore uznanie i doświadczenie, więc warto im zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2017, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj nie do końca się zgodzę z powyższą opinią odnośnie kostki brukowej, bo wg mnie absolutnie nie wyszła z mody - wręcz przeciwnie i decydując się na ciekawy, oryginalny wzór plus dobry montaż, na pewno posłuży Ci przez lata.


Pozdrawiam R-met.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >