Kostka brukowa

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

10 kwietnia 2014, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet jak dla mnie kostka brukowa na podjazd to by było wyzwanie, a jestem budowlańcem. Na ścieżkę do ogrodu to może jeszcze, ale po tym mają jeździć auta. Wyższa szkoła jazdy jednym słowem ;) Ktoś tu wyżej pisał, że bardziej niż sama kostka liczy się dobra firma brukarska i to jest prawda. I prawdą jest, że trudno taką znaleźć. Jeśli ktoś z Pabianic to polecam Ditrich, mi poprawiali robotę po partaczach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2014, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

czyli jednak ekipa potrzebna. a ktos kladl moze pozbruka samemu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2014, 17:23

Zgadzam sie: good 0 bad

lepiej nie bawić się w to samemu bo można zepsuć fajną kostkę poprzez słabe wykonanie podbudowy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2014, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

zdecydowanie układanie oddac w rece specjalistów od tego oni są :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2014, 17:23

Zgadzam sie: good 0 bad

ja akurat układałem sam, ale nie powiem, żeby wyszło mi to tak jak fachowcom. z perspektywy czasu, to lepiej dołożyć jednak ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 maja 2014, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

no fachowiec który już nie jedną kostkę układał to skarb ;)ale kostka mimo wszystko to też ważny punkt programu... transport też jest ważny... nie raz widziałam zniszczone kostki... dobrze kiedy producent umieszcza siatkę przekładkową która chroni kostkę przed uszkodzeniami...

Ach wiele się składa na idealny podjazd ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2014, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

z tym układaniem to najważniejsze jest zrobic odpowiednia podbudowe i to na pewno musi zrobic ktos kto sie na tym zna i robi to zawodow, samo układanie np kostke prostokątnych to juz jest dzieciennie proste:)
Odnośnie zabezpieczenia to jest bardzo istotne żeby w transporcie sie nie porysowały czy też nie poobijały kostki i dla tego stosuja te siatki między kostkami, np pozbruk widziałem ze tak ma :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2014, 19:32

Zgadzam sie: good 0 bad

przykład moich sąsiadów z przed kilku dni - krawężnik od kostki się zapadł, bo jeżdżą po nich samochody omijające kałużę, która stoi od kilku dni, a kostka i podjazd świezo położne przez dobrą ekipę (tak sądzę:). także czasami nawet fachowiec nie pomoże jak podłoże słabe..

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2014, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

A mi sie wydaje,ze lepiej samemu nie kombinowac i zlecic ułożenie kostki brukowej firmie ktora sie na tym zna i zrobi to profesjonalnie... po co sie meczyc i nie daj boze cos zepsuc.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2014, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Niektórzy lubią się męczyć bo to im sprawia satysfakcję... wiecie takie złote rączki które chcą wszystkim udowodnić że potrafią lepiej :P Tyle że raz mają rację a raz je nie mają i póxniej płaczą nad skutkami :P

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >