Która kosiarka?

« Powrót do grupy: Pielęgnacja ogrodu

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

26 lipca 2012, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj fakt,40cm szerokosci nie jest dużo,jeśli już to lepiej zainwestować w szerszą 55-60cm. Na naszych aukcjach znajdziesz szeroki wybór i atrakcyjne ceny,więc zapraszam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2012, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

też by mi się nie chciało sprzątać po skoszeniu. Nie wyobrażam sobie mieć kosiarki bez koszyka, żeby co potem grabić jeszcze ?? Może ktoś lubi tego typu czynności, ja zdecydowanie nie, ale jeśli chodzi o jakieś konkretne modele kosiarek proponuję zajrzeć tutaj http://www.sklepal-ko.pl/ kosiarki tej firmy są solidne, mocne dobrze sobie radzą z dość wysoką trawą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2016, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

szybko pracują Wasze kosiarki?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2016, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Co rozumiesz pod pojęciem "szybko" ? Bo dla mnie osobiście liczy się dokładność koszenia,a jeżeli masz kosiarkę z napędem to o szybkość jej działania nie musisz się martwić:)


www.Zielono.net

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2016, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

kosiarki automatyczne to bardzo fajny sprzęt, są coraz tańsze, w korzystnych cenach widziałem je u http://www.tipsplus.pl/automower/ planuję zakupić takie cudo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2016, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Kosiarka powinna być przede wszystkim solidna i jak najmniej awaryjna,to podstawowe kryteria,sama firma czy pojemność kosza,rozstaw osi to już drugorzędna sprawa.

www.Drewnolandia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2016, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym się kirowała względami praktycznymi - natępnym razem kupimy taką , do której noże do kosiarki będą dostępnym w sklepie za rogiem - fakt bez trudu można zamówić części w necie ale jak się noże skitraszą w piętek wieczorem a na skoszenie ma się tylko pół dnia to kicha...

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2016, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego warto dbać o swoją kosiarkę, żeby nie było takich niespodzianek ;) Polecam KOSIARKA SPAL. NAPĘD 52cm BS675 4W1 MARINA AK52SB4W1

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2017, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

A ma ktoś z Was kosiarkę HECHT? Bo ja właśnie planuje kupić taką kosiarkę spalinową. Duży wybór róznych modeli oferuje sklep https://www.ewimax.pl . Dodatkowo mają serwis i części zamienne. Te kosiarki sa ogólnie chyba jedne z lepszych na rynku, są wykonane z trwałych materiałów (metalowych nie plastikowych) dzięki czemu służą lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2017, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałam Hechta, rozwalił mi się szybko, bo po 3 latach używania. Naprawa się nie opłacała niestety :/
Teraz mam GRIZZLY BRM 42-125 BSA

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >