Kuchnia na wymiar

« Powrót do artykułu: Kuchnia na wymiar | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

15 maja 2016, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnie klasyczne i nowoczesne możęcie zamówić na http://www.siemieniako.pl/ fajna i sprawna realizacja, bez kłopotów. Mebleki dokładnie wykonane

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2016, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem kuchnia na wymiar to bardzo dobre rozwiązanie,szczególnie jeżeli pomieszczenie jest mało ustawne i nie pasują tam meble systemowe,wtedy zamówienie kuchni na wymiar jest w zasadzie jedyną opcją.

www.Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 czerwca 2016, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że nie tylko ja jestem zwolenniczką mebli na wymiar :). Według mnie są one o tyle dobrym rozwiązaniem, ponieważ możemy w pełni dostosować je do charakteru i wielkości pomieszczenia. Do mojej kuchni zamówiłam meble na wymiar w jednym z warszawskich oddziałów Max Kuchnie. Po przeglądaniu sporej ilości zdjęć i katalogów razem z mężem zdecydowaliśmy się na projekt mebli w kolorze ciemnego dębu z frontami na wysoki połysk. Następnie specjaliści z Max Kuchnie zajęli się ich realizacją, później pomogli mi także przy wyborze sprzętu AGD. Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości mebli, jak i z wyglądu całej tej współpracy.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2016, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii nowoczesnej i stylowej,funkcjonalnej kuchni,to warto zajrzeć do naszego studia Vocco.pl gdzie pomożemy wykonać każdy element,dobrać meble oraz płytki. Mamy duże doświadczenie i służymy fachową poradą:)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2016, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Śliczne meble znajdziesz też tutaj http://www.estaco.pl/. Nowoczesne i bardzo praktyczne . Z tego co wiem, mają bardzo dużo zadowolonych klientów . Możesz albo przyjść już gotowym projektem, albo wypracować razem z nimi .

Ten post był edytowany przez ewelina546 dnia: 10 czerwca 2016, 23:09
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2016, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Artcore robi meble na wymiar na ich stronie można zobaczyć przykładowe realizacje.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2016, 00:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się bardzo podobają takie na wymiar nowoczesne, białę, czerwone, czarne, połączone ze sobą kolory. Jak swoją zamawiałem w http://www.siemieniako.pl/oferta to właśnie wybrałem sobie taką kolorystykę i super wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2016, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas jest taki dobry stolarz, że czekamy na nową kuchnie 8 miesięcy

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2016, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Może warto czekać jeżeli kuchnia ma być wykonana w sposób absolutnie perfekcyjny,aż jestem ciekawa jaki będzie efekt końcowy,koniecznie wstawcie zdjęcia na forum:)

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2016, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o kuchnie na wymiar,to polecam zerknąć także na www.Vocco.pl gdzie w naszym studiu kuchni oraz łazienek,pomożemy wszystko zaprojektować od A do Z :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >