Kute balustrady

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

6 października 2015, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkie wyglądają bardzo dobrze ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2015, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Kute balustrady to rzeczywiście efektowne rozwiązanie, tym bardziej, że teraz takie balustrady mogą mieć przeróżne kształty projektowane pod konkretne zamówienie. Właściwie to chyba jedyną wadą kutych balustrad jest ich wysoka cena. Szczególnie jeśli porównamy ceny balustrad produkowanych masowo, które nawet w detalu są znacznie tańsze. Mimo wszystko to nie powinno być jakieś wielkie zaskoczenie, w końcu kuta balustrada to jest praca typowo rzemieślnicza, a efekt zazwyczaj jest imponujący, szczególnie pod względem wizualnym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2015, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się,rozwiązanie z kutymi balustradami jest efektowne,pod warunkiem że mowa o schodach zewnętrznych,wtedy warto nawet zainwestować w całkowity ocynk.

www.OprawySchodowe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2015, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

u nas tez jest balustrada kuta. Moim zdaniem sa solidniejsze niż drewniane no i łatwiej jest je utrzymać w czystości niż te wykonane ze szkła. My sobie wybraliśmy akurat bardziej minimalistyczny wzór, ale takie ozdobne też można było zrobic. U nas robiła to firma bramex z krosna http://www.bramex.pl/pl mają bardzo dużo wzorów do wyboru i wszystko zrobli na czas.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2015, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

my zamawialiśmy tutaj www.seroczynski.info.pl,i jesteśmy bardzo zadowoleni. Schody wyglądają bardzo ładnie i cena też była przyzwoita

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2015, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie koniecznie trzeba zamawiać balustrady kute aby miały niesamowity efekt. Tak jak pisałam wcześniej ze stali nierdzewnej również można wykonać elementy balustrad wg własnego projektu :) koledzy na pewno doradzą i zrobią darmową wycenę :)


Ten post był edytowany przez Ekspert Schodów KAMEX dnia: 1 grudnia 2015, 09:23
Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2015, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Nieźle to wygląda...
W pewnym momencie zastanawiałem się czy nie zrobić u siebie szklanych schodów ale żona się zbuntowała niestety

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2015, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma powodu,bo szklane schody także sprawdzą się bardzo dobrze,chyba że mamy w domu zwierzęta,wtedy faktycznie raczej odpada i lepiej postawić na dobrze zaimpregnowane drewno.


www.OprawySchodowe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2015, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mazgaj napisał: Nieźle to wygląda...

W pewnym momencie zastanawiałem się czy nie zrobić u
siebie szklanych schodów ale żona się zbuntowała
niestety

Niestety ale wiele osób się obawia szklanych schodów. Szkoda bo na prawdę porządnie są wykonane. Są proste ale można je zawsze urozmaicić właśnie balustradą :) Parę przykładów szklanych schodów :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2016, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas schody dosłownie się sypały, bo dom do najnowszych nie należy. Przyszła kolej na remont schodow. Żona chciała taki nowoczesny projekt, który gdzieś wypatrzyła w internecie – szklane schody i balustrada ze stali. Schody pod wymiar zrobil nam zaprzyjaźniony sąsiad, a gotowe słupki kupilem od mg stal, bo jest opcja samodzielnego montażu (trochę kasy zostało w kieszeni)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Laweta Warszawa 24h Liczba postów: 7 Grupa: Schody i ba... Ja polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogow...
  • Balustrady Liczba postów: 194 Grupa: Schody i ba... O ile mi wiadomo, balustrady systemowe stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. I nie bez powodu - oferują elegancki i nowoczesny wygląd, który je...
  • płytki na schody wewnętrzne Liczba postów: 62 Grupa: Schody i ba... Jeżeli chodzi o schody zewnętrze, moim zdaniem jakieś porowate płytki będą jak najbardziej ok. Wewnątrz domu czy mieszkania jednak chętniej widziałabym np. tego...
  • Schody Modułowe. Co i jak? Liczba postów: 8 Grupa: Schody i ba... Trzymajcie namiary - https://schodyprudlik.com.pl/schody-drew niane/ Stawiajcie wyłącznie na górną półkę jakościową, a na pewno pozytywnie na tym wyjdziecie. Co....
  • panele na schody Liczba postów: 16 Grupa: Schody i ba... panele z kapinosami z litego drewna. Ciekawe jak jest róznica w cenie pomiędzy tym rozwiązaniem a całym trepem z litego drewna. Czy w ogóle opłaca się takie kom...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >