Lampy do salonu

« Powrót do artykułu: Lampy do salonu | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

7 listopada 2017, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele osób decyduje się aktualnie na podwieszany sufit plus delikatne światełka. Szczerze powiedziawszy średnio mi sie to podoba. Jest to rozwiązanie niedrogie, jednak znacznie wieksze wrażenie robi elegancki żyrandol. Zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w tradycyjnych:
https://iluve.com/oswietlenie/sufitowe - sporo ciekawych propozycji jest tutaj.

Podobają mi się lampy kryształowe, ale w trochę bardziej współczesnym wydaniu. Jak ta

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2017, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli będzie to podwieszany sufit to moim zdaniem warto jednak ostawić na halogeny jako oświetlenie punktowe co zapewni klimatyczne światło, żyrandol pasuje bardziej do stylu retro.



Meblerafalszczapa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2017, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chyba jestem tradycjonalista i wole żyrandole. Mamy w domu jesen żyrandol dość stary ale jest bardzo gustowny i każdy kto przychodzi zwracana niego uwagę. Niestety czas robi swoje i musiałem oddać naszego staruszka do renowacji. Kilka elementów było już tak wyronione i nie dało się ich naprawić. Dobrze, że mam kontakt ze sklep gdzie można dokupić takie podobne części[url] www.metalbernat.com.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2017, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

a mnie zastanawiają sufity napinane i te roswietlone jak niebo http://allesufit.pl/galeria.html
Do salonu to cąłkiem sensowne rozwiazanie, sąsiedzi mają w łazience bajery swietlne..

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2017, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Żyrandol to też bardzo fajna, ciekawa opcja pod warunkiem, że pasuje do naszego salonu. Jeśli jest on urządzony w stylu nowoczesnym, to polecam taśmy lub listwy led, plus ewentualnie lampa podłogowa.


KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2017, 21:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jakiś czas temu miałem problem z żyrandolem bo dzieci się bawiły i akurat tak walneły piłką, że odpadły pewne znaczące części i jak na złośc pękły i już o sklejeniu nie było mowy. Szukałem w sklepach i nie mogłem dostać identycznej części. Na szczęście poszukałem w necie i znalazłem coś takiego na stronie firmy www.metalbernat.com.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2017, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Całkiem fajne żyrandole na zamówienie robią w firmie http://przybylscy.com.pl/ sprawdź sobie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w swoim salonie w kilku miejscach postanowiłam zainstalować punktowe oświetlenie LED. To był znakomity pomysł! Wnętrze nabrało oryginalnego stylu i zrobiło się przytulniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2018, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak wspomniała ka-ta, oświetlenie punktowe LED to świetny dodatek do opracowania własnych, pięknych scen świetlnych. Oczywiście stworzenie kilku różnych scen może wymagać wprowadzenia rozwiązań znanych z domów inteligentnych, zainwestowania w sterowniki i pewnych kosztów, ale do odświeżenia wyglądu salonu może wystarczyć już zastosowania kilku listw LED. Polecam gomarplus.pl, firmę polską, z wieloletnim doświadczeniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2018, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

emergency loans emergency loan emergency loans quick cash

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szafka RTV imitująca kominek Liczba postów: 12 Grupa: Wnętrza A jeśli rozglądasz się za ciekawymi wariantami szafek RTV w modnym wydaniu to możecie też zajrzeć na https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie -1531.html gdzie zn...
  • Kołki rozporowe - czyli jak bezpiecznie wieszać? Liczba postów: 19 Grupa: Wnętrza Warto mieć w tym celu odpowiednie narzędzia oraz rzecz jasna same kołki także powinny być wysokiej jakości wykonania, od tego zacznijmy.
  • Jak urządzić pokój małego kibica Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza U mnie dzieciaki również mają w bardzo podobnym stylu swoje pokoje urządzone i ja jestem zdania, że ogólnie strefy kibiców są czymś bardzo fajnym. Muszę dodać,....
  • Jak wybrać parapet zewnętrzny? Liczba postów: 24 Grupa: Wnętrza Jedno jest pewne popularność parapetów marmurowych wynika w dużym stopniu z renomy, którą cieszą się elementy z naturalnego kamienia — dodajmy, że w dużej mierz...
  • Baterie umywalkowe ścienne - tradycyjne i bezdotyk... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Jeśli szukasz stylowych propozycji w zakresie baterii umywalkowych podtynkowych to warto zapoznać się z ofertą marki Oltens i tutaj https://oltens.com/pl/bateri...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >