Likwidacja wylotu

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

8 października 2011, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten post był edytowany przez pelson dnia: 8 października 2011, 20:52
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2011, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak tak oczywiście znam odpowiedzi na wszystkie Twoje wyżej wymienione pytania :D może masz jeszcze jakieś wątpliwości? ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Kominek... Liczba postów: 137 Grupa: Kominki od... Spróbujmy spojrzeć na kominek jako alternatywne źródło ciepła a nie tylko ozdobę.. W przeciwnym razie marnujemy energięz oze jakim jest drewno Nie zapominajmy ż...
  • kominek z płaszczem wodnym Byrski, coś nie tak Liczba postów: 34 Grupa: Kominki od... Najlepiej wezwać do tego serwis i niech zobaczą co jest nie tak. W tym przypadku nie widze innego rozwiązania. Można też wymienić go na inny model,popatrz w nas...
  • Własna firma w Norwegii, podatki, księgowość Liczba postów: 20 Grupa: Kominki od... W sumie ja jeszcze nad takimi rzeczami się nie zastanawiałem, ale teraz jestem zdania, że bardzo ważnym jest to aby wiedzieć czy podatek VAT-OSS jest obowiązkow...
  • Jaki wkład kominkowy do 60m2 Liczba postów: 4 Grupa: Kominki od... dodaje również ze chodzi tutaj o palenie CIĄGŁE jako jedno urządzenie grzewcze
  • odkurzacz do kominka Liczba postów: 5 Grupa: Kominki od... Mi zawsze się marzył kominek w domu, mam nadzieję że kiedyś uda mi się to spełnić. Teraz można znaleźć tyle pięknych dodatków do kominka, jak chociażby taka zas...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17884 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 133

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >