Lustra łazienkowe

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

4 stycznia 2013, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

To fakt,jednak nie do każdej łazienki pasuje takie lustro wpuszczane w płytki i trzeba to wziąć pod uwagę. Wszystko zależy od samego koloru płytek w łazience.


www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2013, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jest z większością materiałów, że nie pasują wszędzie, dlatego ważne jest spojrzenie na całość aranżacji pomieszczenia, tak aby wszystko grało i pasowało do siebie. Poniżej przykład takiej modelowej wg mnie aranżacji, gdzie całe mieszkanie jest utrzymane w okreslonym stylu. http://www.decoroom.eu/galeria/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2013, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,a w niektórych przypadkach warto także zasięgnąć opinii dekoratora wnętrz czy dane lustro pasuje do takiego koloru i jeśli tak to jaką wielkość najlepiej wybrać,aby upiększyć swoją łazienkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2013, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Całkiem duży wybór tych luster jest na podanej stronie http://www.lazienkowelustra.pl/ - mi spodobały się drzwi szklane i na nich motywy kwiatowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2013, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam także www.Massi.pl gdzie każdy znajdzie coś dla siebie w kwestii akcesoriów łazienkowych,w razie pytan służe radą oraz pomoca na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2013, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Lustra do łazienki to jedne z najładniejszych elementów aranżacji. Lustra nadają piękny wygląd łazience, tak w ramie jak i bez niej, oraz pełnią też bardzo ważną funkcję użytkową. Warto wiec pomyśleć nad gotowym lustrem, ponieważ zawsze możemy zamienić na inne.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2013, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

mam małą łazienkę więc za pomocą lustra chcę ją optycznie powiększyć. koszt nie jest duży, a efekt może być fajny :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2013, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzadko teraz stosuje się lusta wiszące, częściej duże tafle szkła wklejane pomiędzy płytki. Wygląda to ładnie i powiększa pomieszczenie tak jak na zdjęciach poniżej www.decoroom.eu/realizacje/28.html

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2013, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważne jest również oświetlenie do łazienki nad lustro, które powinno być dostosowane tak aby spełniało swoją rolę, ponieważ spędzamy przed lustrem bardzo dużo czasu przy makijażu, goleniu i innych codziennych czynnościach. Jeżeli lustro jest duże oświetlenie boczne może nie spełnić swojego zadania, wtedy można zastosować listwę oświetleniowa nad lustrem i może być zamontowana nad całą szerokość lustra

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2013, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,lustro musi być poparte zawsze dobrym i stylowym oświetleniem,zresztą jak w każdym pomieszczeniu. Pamiętajmy również o odpowiednim kolorze płytek w łazience.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 465 Grupa: Najnowsze t... Czy ktoś z was posiada rolety materiałowe Poznań? Szukam opinii czy warto kupić takie rolety. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Styl, która oferuje takie rolety...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >