Meble do pokoju w burgundzie

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

4 listopada 2010, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki kolor mebli będzie pasował do ścian w kolorze burgundu. Dokładniej chciałam pomalować 2 ściany na burgund a 2 na biało i teraz zastanawiam się jakie meble do tego dobrać? Nie chciałabym białych...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2010, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie zastanawiam się czy bielnie będzie za bardzo kontrastowała z burgundem, lepiej by chyba wyglądały 2 ściany w kolorze burgundu a dwie w kolorze np. brudnego różu. Jeśli chodzi o meble to jak malujesz ściany na takie ciemne kolory to meble raczej muszą być jasne np. w kolorze wanilii, bynajmniej takie jest moje zdanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2010, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do ścian,to jest to poniekąd kwestia gustu,ja nie dawałbym wszystkiego w ciemnych kolorach,poniewaz zrobisz z pomieszczenie grobowiec. Barwy powinny miec pozytywne nastawienie,podobnie jak meble.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2010, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się że taki kolor mebli jak poniżej będzie naprawdę dobry. Nie są białe więc nie ma obawy że szybko będą się budzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2010, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie taki kolor jak na biurku poniżej będzie w sam raz. Ani za jasny, za ciemny tym bardziej nie więc taki akurat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2010, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem większosc kolorów będzie pasowac,jeśli tylko będzie to jasny kolor:) Ten na powyższym zdjęicu jest w sam raz.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2010, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja bym tez na jasne meble wskazała, ale nie wiem czy koniecznie takie w kolorze naturalnego drewna. Zerknij sobie na meblopol.net Maja tam mnóstwo mebelków, myślę, ze jakieś znajdziesz, takie w twoim stylu.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2010, 00:30

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, na zasadzie kontrastu, białe, beżowe tylko nie ciemne

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2010, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

No bardzo fajne kolory mebli na zdjęciu powyżej, praktyczne bo nie są białe to jest taki złoty środek super!

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2010, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wybór mebli,to zapraszam również do mojego sklepu www.eccelent.pl jestem często na forum,wiec chętnie odpowiem na wszystkie pytania:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Aranżacja biura Liczba postów: 402 Grupa: Porady i op... Uważam, że meble biurowe na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących spersonalizowanych rozwiązań do swojego biura. Masz tam możliwość dostosowani...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 32 Grupa: Porady i op... Każdy kto prowadzi własną firmę budowlaną powinien też mieć i własne maszyny. Szczególnie jeśli są to maszyny, które często są w takim przypadku używane. Ja pol...
  • sklep muzyczny małopolska Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... A w Wawie?
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3752 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Umywalka nablatowa Liczba postów: 32 Grupa: Porady i op... Jeśli nadal szukasz umywalki, to polecam zajrzeć do sklepu https://przemax.pl/ Znajdziesz u nich solidne umywalki w dobrej cenie. Mam rok czasu jedną z nich i j...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >