Meble ogrodowe

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

24 maja 2012, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Plastikowe meble mają ten plus, że łatwo je utrzymać w czystości, deszcz im nie straszny ;0) i na tym kończą się ich zalety ;-)
stawiam zdecydowanie na meble z drewna, najlepiej maksymalnie surowego chociaż widziałam ostatnio meble z Wooden Factory. Delikatnie oheblowane, całkiem całkiem ;-)
znacie tą firmę?

Użytkownik m4rekkk napisał: drewniane albo rattanowe- dają fajny klimat. metalowe są
dość "chłodne" dosłownie i w przenośni, ale za to
bardzo trwałe: coś za coś! najgorszy jest plastik
chociaż pomimo uprzedzeń wiem, że z niego tez mozna
stworzyc cos fajnego
Użytkownik m4rekkk napisał: drewniane albo rattanowe- dają fajny klimat. metalowe są
dość "chłodne" dosłownie i w przenośni, ale za to
bardzo trwałe: coś za coś! najgorszy jest plastik
chociaż pomimo uprzedzeń wiem, że z niego tez mozna
stworzyc cos fajnego
Użytkownik m4rekkk napisał: drewniane albo rattanowe- dają fajny klimat. metalowe są
dość "chłodne" dosłownie i w przenośni, ale za to
bardzo trwałe: coś za coś! najgorszy jest plastik
chociaż pomimo uprzedzeń wiem, że z niego tez mozna
stworzyc cos fajnego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2012, 14:52

Zgadzam sie: good 1 bad

Teraz sprzedawane są tak niesamowite meble ogrodowe, że naprawdę można stworzyć sobie niewielkim kosztem pierwszoligowy zestaw. Przejrzyjcie sobie możliwości - http://www.sklep.meble.pl/meble/meble-ogrodowe/ Czy technorattan nie wygląda doskonale?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2012, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj wygląda, wygląda :) Są świetne, nic tylko zebrać się w sobie i odłożyć na takie mebelki, dla mnie ogród to można powiedzieć nasza wizytówka od zewnątrz i to konieczne żeby ładnie wyglądał :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2013, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mam meble z technorattanu i jestem z nich bardzo zadowolona, przez 2 lata wcale się nie zniszczyły, wystarczy przetrzeć szmatką i są czyste. Zamówiłam je ze stronki: www rattanart pl, w tym roku planuję zamówić tam leżaki:)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2013, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja tak samo jak stokrotka mam meble z technorattanu w ogrodzie, także od tego samego producenta. Są dużo bardziej eleganckie i wytrzymalsze od mebli drewnianych i nigdy bym ich teraz nie wymienił z powrotem na drewniane.

Ten post był edytowany przez wonsowaty dnia: 5 lutego 2013, 08:14
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2013, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

A ile orientacyjnie płaciłeś za te meble od Studia Prostych Form?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2013, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

O dziwo pojawiają się fajne okazje na zakup mebli ogrodowych. Widzieliście choćby to - http://www.m3.pl/p6208,zestaw-mebli-ogrodowych-calmo.html ? 2 koła za taki zestaw rattanowy? Przecież w sezonie to kosztuje 2 razy więcej!

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2013, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

No i właśnie dlatego meble ogrodowe kupuje się teraz, a nie za jakiś czas. Kiedy nadejdzie sezon, to wszystko pójdzie w górę, a na fajne ceny będziemy musieli czekać do września, kiedy dojdzie do wyprzedaży. W sezonie niestety nie ma szans na dobre ceny mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2013, 19:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Latka napisał: No i właśnie dlatego meble ogrodowe kupuje się teraz, a
nie za jakiś czas. Kiedy nadejdzie sezon, to wszystko
pójdzie w górę, a na fajne ceny będziemy musieli czekać
do września, kiedy dojdzie do wyprzedaży. W sezonie
niestety nie ma szans na dobre ceny mebli.

Tak tera to najlepszy czas żeby wynaleźć coś w okazyjnej cenie , mi również podobają się te z technorattanu Ciekawą oferta

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2013, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mam tak jak wonsowaty meble z technorattanu z tej stronki i bardzo mi się podobają.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 312 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Produkty do ogrodu - gdzie? Liczba postów: 78 Grupa: Meble i dod... Zamiast co roku stosować impregnację i zabezpieczać drewniane elementy w ogrodzie warto poszukać trwałego rozwiązania. U mnie super sprawdza się wymiana drewnia...
  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >