Meble ogrodowe

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

28 kwietnia 2013, 20:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie najlepszy jest technorattan gdyż jest wytrzymały i nie wymaga konserwacji, nie trzeba go też chować na zimę. Takie meble mają na rattanart.pl. Wyglądają naturalnie i zarazem elegancko. Polecam:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2013, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

a to zależy jakie mamy upodobania i jaki ogród, ja raczej się przychylam do tego, żeby były to meble drewniane, ewentualnie z elementami metalowymi, a powiem wam, że ta ławka mnie bardzo urzekła ostatnio http://www.dutchhouse.pl/product-pol-1184-Lawka-HK-Living-dr ewniana-do-ogrodu.html właśnie ze względu na jej prostotę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2013, 01:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć.
Nie polecam kupowania w marketach mebli ogrodowych, ponieważ zazwyczaj trafiają tam odpady ;( no chyba że za grosze, to wtedy się opłaca :) A tak to pozostają porządne sklepy, ja ostatnio zaopatruję się w sklepie internetowym www.mebleogrodowe.s-bud.pl/ i muszę przyznać że jakość jest super!!! polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2013, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio kupiłam meble ogrodowe. Jestem bardzo z nich zadowolona. Nie sądziłam, że przez internetowy sklep mogę dostać tak porządny towar. http://www.mebleogrodowe.s-bud.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2013, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej kupcie meble z technorattanu. Są bardzo wytrzymałe i innowacyjne. Polecam zwłaszcza www.rattanart.pl mają tam bardzo bogatą ofertę wyrobów z tego materiału. Nie wyobrażam sobie nowoczesnego ogrodu z meblami drewnianymi. Sa one już przeżytkiem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2013, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: kartezjusz napisał: ja polecam przeczytać tutaj artykuł o tym, jak wybrać leżaki ogrodowe - bardzo
ciekawy, bo wielu z tych rzeczy nie weidziałam. zawsze
chciałam miec plastikowy leżak, ale teraz zdecyduje się
chyba jednak na drewniany


Dizajnerskie leżaki znajdziesz w Andrewexie
http://sklep.andrewex.com.pl/sofy-lawki-lezan ki
Zresztą ciekawym rozwiązaniem do ogrodu są także hamaki.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2013, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Na meble ogrodowe nadaje się wiklina, pod warunkiem że nie będą za bardzo narażone na czynniki atmosferyczne (deszcz i śnieg). Kiedyś była moda na takie plastikowe krzesełka i stoliki z supermarketu, strasznie były brzydkie ale kosztowały grosze :) Dzięki bogu, że ten boom już za nami.





www.rabatybudowlane.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2013, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kocham drewno. Ale kute meble z pięknymi poduchami też są niczego sobie. Dają taki angielski klimat :-)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2013, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale akurat to co tutaj pokazałam, to technorattan. Również lubimy drewniane meble, ale w wielu przypadkach technorattan po prostu dużo korzystniej wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2013, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak całkowicie obiektywnie - meble technorattanowe są znacznie lepszym rozwiązaniem bo względem wizualnym niż meble drewniane.
Może chodzi o to, że z widokiem mebli drewnianych jesteśmy bardziej opatrzeni? Trudni powiedzieć, ale na pewno przynajmniej teraz technorattan budzi pozytywne emocje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 311 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...
  • Fotel ogrodowy: hit czy kit? Liczba postów: 51 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem taki fotel jak najbardziej przyda się w każdym ogrodzie - będzie gdzie usiąść i ewentualnie trochę odpocząć.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 448

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >