Meble ogrodowe

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

1 sierpnia 2013, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam podobne zdanie - w sumie to nie przypadkiem ludzie na taką skalę zaczęli kupować meble technorattanowe, które przecież nie od razu miały przyzwoite ceny. Zanim te ceny przybrały jakiś przyzwoity poziom, musiało minąć trochę czasu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2013, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o meble ogrodowe to dobrym wyborem są te z technorattanu. Kupiłem takie 1,5 roku temu w sklepie internetowym ErgoExpert i jestem z nich bardzo zadowolony. Meble są bardzo wytrzymałe, ślady użycia ledwo widoczne, a dobrze dobrany zestaw może dodać uroku ogrodowi ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2013, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Stylowe meble i komplety techorattanowe można znaleźć w Andrewexie. Wybór jest znaczny.

http://sklep.andrewex.com.pl/meble-rattanowe# isScrollPos=2938

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2013, 22:01

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym roku wymieniałam meble do ogrodu.Tym razem kupowałam meble drewniane ławki ,stoły i krzesła wszystko w tej samej stylizacji.Skorzystałam z oferty firmy www.lawki.tplast.pl Meble solidne dobrze wykonana pewnie będą nam służyły długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2013, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

My postanowiliśmy kupić jedynie żeliwne fragmenty mebli, po czym samodzielnie wykonaliśmy oparcia i siedziska. Może nie było to ani takie ani szybkie rozwiązanie, ale jaka radość z tworzenia i potem z użytkowania. :-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2014, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie przypadły do gustu huśtawki ogrodowe w bardzo oryginalnych kształtach od http://www.meble.ogrodowe.net/hustawki

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2014, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobają się mi drewniane meble ogrodowe a jeszcze bardziej z elementami metalowymi, przymierzam się do zakupu jakiegoś ciekawego zestawu i oglądam różne ciekawe zestawy mebli ogrodowych, ciekawe widziałem na stronie http://www.mebleogrodowe.s-bud.pl/ są tam komplety wypoczynkowe do ogrodu, drewniane, aluminiowe, i metalowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2014, 21:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Już je widziałam, są rzeczywiście piękne, tym bardziej biorąc pod uwagę cenę. Mnie się takie meble strasznie podobaja, ale to oczywiście kwestia gustu.
No i tego co posiada się na podwórku - nie wszędzie będzie to faktycznie w 100% pasowało.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2014, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

W ogrodzie zawsze marzył mi się hamak, taki do posiedzenia w cieniu, poleniuchowania z książką pod ręką. Niestety, na naszej działce nie ma dużych drzew, do których hamak można by było umocować. Zdecydowaliśmy się więc na huśtawkę ogrodową w kształcie łzy z technorattanu. Może nie można się na niej wyciągnąć na całą długość, ale spełnia swoje zadanie, delikatnie kołysząc i uspokajając po całym dniu ciężkiej pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2014, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiałam meble ogrodowe przez internet. Sprawdziły się świetnie, to skusiłam się też na ławkę :) Teraz mam komplet. Ja staram się we wszystkich wnętrzach zachować styl nowoczesny, także na taras mi najbardziej pasował technorattan. Wszystko zamawiałam tutaj: http://www.meble.ogrodowe.net/technorattan. Mogę Wam tą firmę polecić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 312 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Produkty do ogrodu - gdzie? Liczba postów: 78 Grupa: Meble i dod... Zamiast co roku stosować impregnację i zabezpieczać drewniane elementy w ogrodzie warto poszukać trwałego rozwiązania. U mnie super sprawdza się wymiana drewnia...
  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >