Meble biurowe

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

16 grudnia 2013, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi najbardziej do gustu przypadły modele nr 2 i 3,do biura i nie tylko będą się bardzo fajnie prezentować. Poza tym to też w dużej mierze zależy od budżetu jaki jesteśmy w stanie przeznaczyć na ten cel. Masz jakąś określoną kwotę?


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 stycznia 2014, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

krzesła biurowe jak najbardziej na tak, a co z meblami biurowymi? ja mam gabinet to nie mam mebli biurowych tlyko bardziej eleganckie bydgoskie meble, ale to zależy od charakteru pracy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 stycznia 2014, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam już urządzony:) spokojnie mnie mój gabinet z bydgoskich mebli bardzo się podoba bo jest elegancki, a bydgoskie dostałem w agata meble

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2014, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

W ikei też są fajne propozycje. Meble nie są drogie a wyglądaja bardzo nowocześnie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2014, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Z kolei do sali konferencyjnej krzesła w bardzo dobrej cenie można dostać na stronie ich producenta http://krzeslabankietowe.pl Niewątpliwą zaletą jest możliwość ich sztaplowania po 12 sztuk.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2014, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam sie z Więcławskim. Bydgoskie meble maja super rozwiazania biurowe. jak ktos potrzebuje duzo pulek i szafek to sa, jak bardziej nowoczesni i przestrzennie to tez znajdzie ktos to czego szuka

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2014, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś stoi przed wyborem odpowiednich mebli biurowych, to moim zdaniem powinien wziąć pod uwagę ich funkcjonalność. w końcu biuro, jako miejsce pracy, powinno być przede wszystkim wygodne. Dopiero później możemy zwrócić uwagę także na wygląd konkretnych mebli, no i na cenę;)


___________
adres dla firmy

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2014, 06:46

Zgadzam sie: good 0 bad

no wlasnie o tym wszyscy piszemy, sa rozne rodzaje dzialalnosci, jedni potrzebuja miec duzo miejsca na dokumenty, inni potrzebuja tylko biurka na laptop. trzeba wtedy tak komponowac zeby idealnie dopasowac pod siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2014, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja urządzając swoje biuro postanowiłam skorzystać z usług fachowca. Jako, że koniecznie potrzebowałam mieć tam szafę wnękową, to skorzystałam z firmy zajmującej się usługami kompleksowymi- nie tylko wykonała meble, ale uprzedni zaaranżowała całe wnętrze. Ja w swoim biurze przyjmuję klientów i traktuję je jako moją wizytówkę, więc ważne dla mnie było to, aby biuro było zrobione na tip-top

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2014, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

no wlasnie i tutaj juz dopasowujesz do swoich potrzeb. ja mam kumpla prawnika, to u niego jest styl klasyczny, duza biblioteka na scianie i jak si wchodzi to od razu udziela sie klimat. z kolei ja mam biurko i komode :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >