Mieszkania w Warszawie

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

16 września 2022, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkania w Warszawie regularnie kupuję, remontuję i potem sprzedaję drożej. Od samego początku chciałem zacząć zarabiać w taki sposób, jednak w przypadku sprzedaży zawsze pomaga mi biuro nieruchomości https://www.freedom-nieruchomosci.pl/, bo samemu zbyt długo zajmuje mi znalezienie zdecydowanego klienta. Jeżeli chcecie kupić, czy sprzedać mieszkanie, to również warto się skontaktować z jakimś pośrednikiem, bo on wam znajdzie mieszkanie według wytycznych. Wiele osób też nie ma czasu samodzielnie zajmować się takimi sprawami, dlatego zlecenie tego jest priorytetowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2022, 17:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że przede wszystkim na początku musimy sami się zdecydować czy chcemy kupić czy jednak może sprzedać mieszkanie. W każdym z tych przypadków ja zachęcam do skontaktowania się z biurem nieruchomości https://bnonline.pl/biuro-nieruchomosci-warsz awa/ które takimi rzeczami się zajmuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2023, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez problemu można kupić nawet duże mieszkanie w stolicy na przykład na osiedlu Zakątek Harmonia. A buduje je firma z doświadczeniem, notowana na giełdzie, buduje atrakcyjne osiedla w największych miastach w Polsce, jak dla mnie mają najlepszą ofertę mieszkań w mieście

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2023, 08:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Problemy z nierzetelnymi lokatorami potrafią być wyjątkowo uciążliwe. Jeśli szukasz rad dotyczących sytuacji, gdy lokator nie płaci czynszu, polecam zapoznanie się z kwestią kiedy lokator nie płaci czynszu co robić?. To miejsce może Ci pomóc.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >