Mieszkanie deweloperskie w Krakowie

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

11 lutego 2021, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Planuję kupić za jakiś czas mieszkanie w Krakowie. Interesuje mnie raczej rynek pierwotny, najlepiej w stanie deweloperskim. Buduje się coś godnego uwagi?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2021, 17:15

Wiesz co buduje się trochę tego w ostatnim czasie. Możesz przybliżyć na czym CI najbardziej zależy? Jaki metraż, lokalizacja? Mi sie spodobała oferta osiedla Bonarka Living, bo lokalizacyjnie wypada dobrze i ma właściwie dostęp do większości usług.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2021, 12:14

Podepnę się pod temat. Bonarka rzeczywiście wygląda ciekawie, na kiedy planują zakończenie tej inwestycji?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2021, 00:13

Przede wszystkim musi być to mieszkanie dwupokojowe, ale metrażowo nie musi być duże. Zależy mi na infrastrukturze, żebym mogła wiele załatwić w jednym miejscu, bez marnowania czasu. Dwójka dorosłych pracujących na etatach + dziecko, więc trzeba to logistycznie jakoś wszystko ogarnąć i znaleźć też trochę czasu dla siebie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2021, 01:56

Hydra

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2021, 03:17

zaym-na-kartu/

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2021, 10:31

Bonarka własnie wygląda na idealną lokalizację dla rodzin z dziećmi, ładne, dobrze rozplanowana mieszkania, dużo zieleni dookoła, blisko przedszkola, szkoły, dobra komunikacja z centrum i nie tylko.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2021, 11:15

Szczerze powiem, że na temat tego osiedla sporo się słyszy u nas w Krakowie, chyba cieszy się popularnością. Nie wiem, czy jeszcze jakieś mieszkania w ogóle są u nich dostępne. Ktoś się orientuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2021, 17:28

Użytkownik dronka napisał: Bonarka własnie wygląda na idealną lokalizację dla
rodzin z dziećmi, ładne, dobrze rozplanowana mieszkania,
dużo zieleni dookoła, blisko przedszkola, szkoły, dobra
komunikacja z centrum i nie tylko.

Sprawdziłam i sa dostepne jeszcze mieszkania, ale tez sporo jest zarezerwowanych, wiec ciesza sie zainteresowaniem. Cena w porowananiu do innych inwestycji jest w miare mozliwa ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2021, 14:38

Dlatego własnie ja też jestem za takim deweloperem o którym piszecie...wiem przynajmniej że można mu zaufać a do tego jest w 100% pewny. No i sama lokalizacja mówi za siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Pułapki deweloperskie? Liczba postów: 224 Grupa: Nieruchomoś... Jakie są konsekwencje, jeśli zerwiemy umowę przedwstępną? Wiecie? Podpisywaliście już takie umowy? Obojętnie, czy tak czy nie -wiedza zawsze w tym temacie może...
  • Mieszkania w Warszawie Liczba postów: 31 Grupa: Nieruchomoś... Bardzo dobrymi opiniami cieszy się agencja RE/MAX Warszawa zatem jeśli szukacie mieszkania z rynku wtórnego to polecam się z nią skontaktować. Agenci pomogą w w...
  • kupno mieszkania Liczba postów: 783 Grupa: Nieruchomoś... To nie jest prosta sprawa. Szczególnie, że obecnie rynek jest bardzo szeroki, a zarazem wymagający. Warto zatem stawiać na deweloperów, którzy są pewni i jakośc...
  • Nowe mieszkanie w Warszawie, pomocy Liczba postów: 179 Grupa: Nieruchomoś... Jeżeli ktoś z was nie chcę mieszkać w Warszawie i interesuję go na przykład mieszkanie w Brwinowie od developera to polecam zapoznać się z ofertą developera htt...
  • Mieszkanie w Warszawie - gdzie ? Liczba postów: 42 Grupa: Nieruchomoś... Ja ostatnio wracając do domu zauważyłam, że powstaje nowe osiedle, zapisałam sobie nazwę, bo akurat znajomi szukają mieszkania do zakupu. Podrzuce Ci link https...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17892 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >