Modne duże łazienki

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

1 kwietnia 2008, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio u znajomych obserwuję tendencję do projektowania i aranżowania na poddaszach dużych łazienek, niemal pokoi kąpielowych. Zaczynam sie i ja nad tym zastanawiać, ale czy faktycznie to się sprawdza?
Bo nie powiem zdjęcia, choćby takie jak to:
http://inspiracje.leroymerlin.pl/read.php?26,3256,phorum_ses sion_v5=e114f824fcb37f2771b2e24c675f703d
i rozwiązania znajomych wyglądają zachęcająco

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2008, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie łazienki są bardzo fajne. Mi tez się podobaja nie powiem. http://www.mogio.co.uk/resourcecenter/bathroom znajdziesz tutaj wiele ciekawych rzeczy które mogą ci się przydać to projektu tego typu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2008, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo podobaja mi sie duze lazienki. Mnie od dluższego czasu przesladuje wizja malego kominka w lazience

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2008, 01:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy pomysł. Ja w sumie mam łazienkę w normalnym rozmiarze i nie bardzo byłoby nawet gdzie taką wcisnąć, ale to o tyle ciekawe, że ze zwykłego pomieszczenia poniekąd użytkowego zamienia się to w pokój wypoczynku, relaksu. Fajne nawet.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2008, 02:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Wanna to świetny sposób na relaks... tym bardziej pokoje kąpielowe to doskonały pomysł na zagospodarowanie wolnego pomieszczenia...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2008, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wszystko zależy od ogólnego rozmiaru domu, mieszkania. Jeśli nie jest za duże, to łazienka też będzie średnia, ale fakt jest faktem - nic tak nie cieszy kobiety, jak poranne szykowanie się w miejscu, które wielkością odpowiada pokój, jest jasne, przestronne, gra muzyka i jest gigantyczne lustro. Duże łazienki są bardzo super!!! :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2008, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

"Rozległa" łazienka... jasne że fajna... tylko trzeba mieć warunki, no i odpowiednią kase :/

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2008, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomysł na dużą modną łazienkę proponuje nowa kolekcja Ceramiki Paradyż Tender/My Way.





Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2013, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Niesamowita łazienka - czegoś takiego jeszcze nie widziałam ;-) Ale u nas mamy 6 metrów kwadratowych i chyba największa w tym wszystkim jest umywalka ;-) Jeśli tylko kiedyś będziemy mieli odpowiednią powierzchnię, to chętnie sobie stworzymy coś tak niesamowitego ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2013, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogromna - komfort użytkowania murowany, ale na pewno do montażu w przestronnych wnętrzach.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 465 Grupa: Najnowsze t... Czy ktoś z was posiada rolety materiałowe Poznań? Szukam opinii czy warto kupić takie rolety. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Styl, która oferuje takie rolety...
  • jaka łazienka Liczba postów: 327 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 174 Grupa: Najnowsze t... Jakie łóżko wybrać dla nastoletniego dziecka?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 285

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >