Monitoring sklepu

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 października 2010, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukuję jakiegoś dobrego i niedrogiego sprzętu do monitoringu sklepiku spożywczego. Czy waszym zdaniem wystarczy taka zwykła kamera przemysłowa czy może jednak warto zainwestować w jakieś lepsze zabezpieczenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2010, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A sklepik będzie w dużym czy w małym mieście? Myślę, że do spożywczaka nie trzeba od razu monitoringu najwyższej klasy. Taka kamera przemysłowa wystarczy, najważniejsze że będzie zauważalne że obiekt jest monitorowany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2010, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to wystarczy zamontować 2 takie kamerki i sklep będzie w miarę dobrze monitorowany.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2010, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli sklep jest duży to lepiej użyć z 4 takich karem po 1 w każdym rogu sklepu. Taki monitoring z pewnością będzie o wiele bardziej efektowny.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2013, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

według mnie warto zastanowić się nad bardziej nietypowymi sposobami, czasami sam monitoring nie wystarczy, złodzieje są sprytni, przeczytaj sobie chociażby ten artykuł: http://wise-warsaw.pl/nietypowe-sposoby-ochro ny-przed-kradzieza-w-handlu/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2014, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że jedna kamera może nie wystarczyć. Ja bym zainwestowała w zestaw CCTV. Niedrogie widziałam dzisiaj na http://www.kamery.pl/ Co prawda szukam monitoringu do domu ale widziałam, że do sklepów i firm też mają zestawy.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2015, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Autorka na pewno już kupiła jakieś kamery do tego czasu, ale jakby ktoś szukał to szeroki wybór sprzętu do monitoringu IP oferuje sklep z kamerami ip dmtrade - pracuje jako instalator cctv i od nich wyposażam się w cały niezbędny sprzęt- mają dobre rabaty.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2015, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o monitoring to bardzo dużo praktycznych informacji znajduje się tutaj: http://www.rettpol.com.pl/telewizja-przemyslowa/zestawy Sam niestety nie dysponuję profesjonalną wiedzą w tym zakresie, ale niedawno szukałem monitoringu do domu i wiele dowiedziałem się z tej strony.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2015, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele osób uważa, że system monitoringu używany czy to w domu czy w sklepie to jedno i to samo nic bardziej mylnego. Monitoring sklepu znacząco się różni od systemu monitoringu stosowanego w domu. Tutaj macie sprawę bardziej szczegółowo opisaną - http://ivel.pl/i14,monitoring-sklepu.html

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2015, 08:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Obecnie w dobrej cenie można kupić kamery analogowe o rozdzielczości 1000TVL i rejestrator z funkcja nagrywania 960H.
Idealnym, rozwiązaniem jest monitoring IP, ceny nie są już tak wysokie.
monitoring24alarmy.pl
Możliwości jest sporo, warto jest natomiast przed instalacją takiego systemu sprawdzić jak kamery będą pracowały na miejscu.
Wielu instalatorów umożliwia bezpłatną prezentację kamer CCTV.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >