Motocykl na sezon do 9000zł

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

1 sierpnia 2014, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcę w tym roku kupić motocykl na przyszły sezon. Doświadczenie mam spore - jeździłem pięć lat na starszym modelu Kawasaki Ninja. Motocyklem chcę jeździć w sezonie do pracy itp. Myślałem o jakimś motocyklu w klasycznym stylu np. model ROMET R250 - http://www.emarket.romet.pl/motoryzacja/motoc ykle/. Cenowo jak najbardziej mi odpowiada, parametry też w porządku. Co sądzicie o tym modelu? A może macie inne propozycje?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2014, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Kawasaki ER5 albo ER6 - dobre maszynki, poczujesz moc

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2014, 22:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym nie zamienił Kawasaki na Rometa. Fakt, też dobry motocykl, ale do Kawy się nie umywa. Jeżdżę od dobrych kilkunastu lat, zawsze wybieram coś z Kawasaki.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2014, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

jak szukasz czegoś bardziej klasycznego to może Kawasaki Eliminator, prezentuje się ok no i jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają większego doświadczenia w prowadzeniu motocykla

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2014, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

mój syn sie upiera na kawasaki ninja 300 - co o nim myślicie. Wiem, że to głupie pytanie, ale można go nazwać bezpiecznym?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2014, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

A ile ten syn ma lat? Ile jeździ? Ninja na początek to dobry wybór, chłopak nie powinien mieć problemów z jazdą. A czy bezpieczny... Jak się przecenia swoje możliwości, to i na rowerze można się wyłożyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2015, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

dobrym pomysłem na początek może być np też kawasaki klx 125

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2015, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Co w końcu kupiłeś?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2015, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam nadzieje, że nie Rometa. Na rynku wśród używanych teraz dużo druciarstwa, nie wiadomo, ile mają pojemności, czy można jeździć na Kat B?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

I ja dołączę do wątku, mam nieco inny przedział cenowy, bo chcę znaleźć dobry motocykl do 40 tysięcy złotych. Sporo już zdążyłem przejrzeć ofert i biorę pod uwagę przede wszystkim motocykle używane BMW. Jak do tej pory spodobał mi się BMW F 800 R - http://www.bmw-autopremium.pl/sprzedaz_pojazd ow/pojazdy_do_odbioru/motocykle_bmw, jak oceniacie mój wybór? Motocykl ma równoległy silnik dwucylindrowy z elektronicznym wtryskiem paliwa, z 798 cm3 pojemności i 86 niutonometrami momentu obrotowego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Hobby - książki Liczba postów: 200 Grupa: Pasje forum... Uwielbiam czytać książki i mogę śmiało powiedzieć, że jest to moje hobby, bardzo często po nie sięgam. Udało mi się ostatnio skończyć czytać książkę https://vid...
  • Darmowe ogłoszenia w internecie Liczba postów: 10 Grupa: Pasje forum... Zespół redakcyjny Szukamy.pl składa się z pasjonatów, których celem jest dostarczanie czytelnikom najbardziej wartościowych i rzetelnych treści. Redaktorzy i au...
  • Gdzie zamówić catering dietetyczny ? Liczba postów: 153 Grupa: Pasje forum... Rozważam wypróbowanie diety pudełkowej do 30 zł za dzień, oferowanej przez Paczka Smaku https://paczkasmaku.pl/ i jestem ciekawa, czy posiłki są zarówno smaczne...
  • Wasze pasje Liczba postów: 82 Grupa: Pasje forum... Lokalne media odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu opinii publicznej, dostarczając rzetelnych informacji i umożliwiając mieszkańcom wyrażanie swoich poglądów...
  • Jak znaleźć idealnego lekarza? Liczba postów: 441 Grupa: Pasje forum... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli potrzebujecie porady androloga, gastroenterologa, urologa lub reumatologa, to pole...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 293

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >