Murki gabionowe – jakie wybrać?

« Powrót do grupy: Ekspert ogrodzeń i architektury ogrodowej z gabionów

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

30 lipca 2015, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Murki gabionowe, zwane także ogrodzeniami gabionowymi, to nic innego jak co najmniej 2 panele ogrodzeniowe połączone na końca słupami w taki sposób, że tworzy się między nimi prostopadłościenna szczelina. Wypełnia się ją różnymi materiałami, przeważnie kamieniami. Taka konstrukcja potrafi sporo ważyć – nawet kilkadziesiąt kg. Dlatego trzeba roztropnie wybrać elementy do jej stawiania.
Czy stawialiście już własne murki? Jakie macie doświadczenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2015, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie wiem jakoś na razie nic mnie do nich nie przekonało. Dla mnie kojarzą się jedynie z sześcianami stawianymi przy inwestycjach drogowych lub publicznych. Ale na ogordzenie do domu według mnie się nie nadaje. Mur to zupełnie co innego. Jest o wiele bardziej estetyczny, trwalszy, a te mury z ofertY Pozbuk zabezpieczone są dodatkową powłoką hydrofobową chroniącą je przed wnikaniem wilgoci.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 marca 2016, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Dodatkowo co będzie jak te metalowe linki zaczną korodować ?? Ja jednak tez nie ejstem pewna co do tego rozwiązania. Co mur to mur. Genua 15, czy Verona Pozbruk to jak dla mnie liderzy estetyki.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2016, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

JA mam mur Milano 22,5 i naprawdę ten jest superowy szczególnie w melanżu letnim, w dodatku jest lekki i łatwy w montażu. Polecam zajrzeć na pozbruk.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2016, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam sie z tobą Kowal89 Pozbruk mury samonośne ma na prawdę świetnie dopracowane. Sam jestem w szoku, że wygląda to aż tak dobrze. Zaabezpieczone przed niekorzstnymi czynnikami, łatwy montaż, pełny zestaw środków i chemi budowlanej na jednej stronie. To lubię :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2016, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też byłem w szoku jak zobaczyłem ten mur u teścia od razu zapytałem skąd go ma i odpowiedz prosta- od pozbruka, więc zajrzałem na ich stronę i wyliczyłem sobie ile to będzie kosztowało bo jest tam dostępna taka opcja na ich stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2016, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się wystarczy wypełnić formularz "Zapytaj" znajdujący się na stronie Pozbruk, a ich specjaliści dobiorą Nam super ofertę, więc zdejmuja z kupującego duzy obowiązek szukania i przeliczania.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2016, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest to mega udogodnienie bo nie musiałam kombinować jaką oferte najepszą wybrać tylko specjalista pozbruka fachowo mi wszystko wyliczył.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2016, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

I to jest doby kontakt z klientem, gdy tak na prawdę najważniejsze sprawy pomaga nam rozwiązać i podchodzą do tego indywidualnie. Zdecydowanie na kontakt i obsługę w Pozbruk narzekać nie można :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2016, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak i dodam że był baaardzo miły pan i doradzić umiał i pogadać, zdecydowanie polecam obsługę pozbruka.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Systemy ogrodzeniowe Liczba postów: 16 Grupa: Ekspert ogr... A decydował się ktoś na ogrodzenie z kompozytu? Podoba mi się taka deska https://fabrykatarasow.pl/sklep/30-deska -ogrodzeniowa-15x80x4000mm.html. Ma ktoś coś po...
  • Jaki impregnat do drewnianej altanki? Liczba postów: 26 Grupa: Ekspert ogr... Szanowni Państwo, Rekomenduję Impregnat Ochronno-Dekoracyjny Powłokotwórczy Vidaron, który jest produktem „4w1”: impregnuje, chroni, wzmacnia oraz dekoruje drew...
  • Co to jest ogrodzenie z murku gabionowego? Liczba postów: 33 Grupa: Ekspert ogr... U nas w ogrodzie jest murek z kamienia murowego płytowego, kamień ten ma postać płytek o nieregularnym kształcie. Kupiliśmy go w rozsądnej cenie w kopalni w Jen...
  • balustrady na wymiar Liczba postów: 1 Grupa: Ekspert ogr... Cześć jakie polecicie balustrady na wymiar Warszawa? Jest to dla mnie nowy temat i chciałbym dopytać się specjalistów. Na co warto zwrócić uwagę?
  • Blok i gabion Liczba postów: 17 Grupa: Ekspert ogr... Użytkownik loleel napisał: Kolega ma betonowe ogrodzenie i przęsła gabionowe, z opowieści nie mogłem sobie tego jakoś wyobrazić ale na żywo jest naprawdę w porz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 371

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >