NAPRAWA CIĘŻARÓWEK

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

6 marca 2023, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, jeśli chodzi o naprawę ciężarówek, to plandeki samochodowe mogą być jednym z elementów wymagających uwagi. Są one narażone na intensywne użytkowanie i działanie czynników atmosferycznych, co w konsekwencji prowadzi do ich uszkodzeń i zużycia. W przypadku ciężarówek, które transportują różnego rodzaju ładunki, stan plandek jest szczególnie istotny, ponieważ uszkodzenie plandeki może prowadzić do uszkodzenia transportowanego towaru. W przypadku uszkodzeń mechanicznych, takich jak rozdarcia czy przetarcia, konieczna może być wymiana uszkodzonego fragmentu lub zastosowanie odpowiedniego materiału uszczelniającego. Podrzucam linka do firmy z której usług zamawiam od lat akcesoria do naprawy plandek: https://isp4trucks.com/categories/linia-hplas t

Ten post był edytowany przez hamill.davion dnia: 6 marca 2023, 10:19
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2023, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetnym rozwiązaniem był u mnie zakup płynu https://tjmobile.pl/produkt/plyn-katalityczny-adblue-noxy-w- pojemniku-ibc-1000l/ który pozwolił na zaoszczędzenie na tankowaniu. Płyn redukuję ilość spalanego paliwa w czasie jazdy oraz zmniejsza zanieczyszczenie środowiska.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 kwietnia 2023, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

W celu dokonania profesjonalnej naprawy samochodów ciężarowych i uzyskania pełnego zaplecza technicznego, warto odwiedzić serwis TIR w Mostkach. To centrum serwisowe jest doskonale zaopatrzone i wyposażone we wszystko, co potrzebne do zapewnienia najwyższej jakości usług

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2023, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi w PKS Brzeg. Naprawa samochodu to zazwyczaj stresujące doświadczenie, ale pracownicy PKS sprawiają, że cały proces jest jak najmniej problematyczny. Od diagnozy problemu, poprzez jasne i przejrzyste przedstawienie opcji naprawy, aż po wykonanie usługi - wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku. Cenię sobie szczególnie ich uczciwość i transparentność cenową, co jest dla mnie jako klienta niezmiernie ważne.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2023, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

PKS Brzeg to gwarancja wysokiej jakości usług. Ich mechanicy są niezwykle doświadczeni i zawsze gotowi odpowiedzieć na każde pytanie. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy nad moim samochodem i tirem, polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 grudnia 2023, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Długo szukałem dobrego warsztatu i znalazłem - PKS Brzeg to trafił w dziesiątkę. Profesjonalnie, szybko i bez naciągania na dodatkowe koszty

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2024, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

PKS Brzeg zdecydowanie, prawdziwi fachowcy, znają sie na osobówkach i na ciężarówkach polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2024, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez polecam PKS Brzeg. Niezawodni w okolicy

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2024, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Cenię PKS Brzeg za ich transparentność i uczciwość. Przed przystąpieniem do jakiejkolwiek pracy, zawsze otrzymuję szczegółową wycenę, co pozwala mi dokładnie wiedzieć, na co się zgadzam. Nie ma ukrytych kosztów ani niespodzianek, co buduje zaufanie i szacunek do ich usług.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2024, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Współpraca z działem mechaniki PKS Brzeg to czysta przyjemność. Zawsze mogę liczyć na rzetelną diagnozę i fachową naprawę. To uspokajające wiedzieć, że autobusy są regularnie sprawdzane przez tak doświadczonych specjalistów

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oprogramowanie systemowe Liczba postów: 16 Grupa: Pasje forum... oprogramowanieoprogramowanieoprogramowan ie
  • Emocje Tarasowe i Trwałość Deski Kompozytowej Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Cześć wszystkim! Czy widzieliście już testy starzenia deski kompozytowej ProDeck, które przeprowadził Paweł Orleański na Politechnice Krakowskiej? W przyspieszo...
  • Własny biznes-warto? Liczba postów: 299 Grupa: Pasje forum... audyt organizacyjny w firmie jest niezbędnym procesem dla każdej firmy, aby zapewnić jej sprawne funkcjonowanie i zidentyfikować obszary wymagające poprawy. O i...
  • Gadżety reklamowe dla firmy Liczba postów: 188 Grupa: Pasje forum... Interesują mnie smycze reklamowe i torby papierowe z nadrukiem. Zależy mi na szerokim wyborze produktów w korzystnej cenie. Jakiś czas temu znalazłam w Internec...
  • Wakacje 2020 Liczba postów: 29 Grupa: Pasje forum... Ekscytujące wrażenia turystyczne czekają na podróżnych korzystających z oferty Foxiepass. Dzięki temu innowacyjnemu systemowi rezerwacji online, podróżujący mog...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 146

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >