Naklejki

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

23 października 2011, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Stasiu napisał: No właśnie, tylko że ja nie mam pojęcia jak dobrać je
by powiększyły mieszkanie, a gdy byłem w sklepie, Pani
potraktowała mnie tak że poczułem się jak pod zimnym
prysznicem ;/


To trzeba iść do dobrego sklepu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2011, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

popieram was bo takimi naklejkami, fototapetami bardzo efektownie można powiększyć mieszkanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2011, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Niby trzeba iść do dobrego sklepu ale w małych miejscowościach o takowe jest bardzo trudno, bynajmniej u mnie tak jest żeby kupić coś porządnego muszę jechac do innej miejscowości

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2011, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

W tych malych to jest wszystko drogo i mało.... bież pan co jest a nie ;P

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2011, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

No dokładnie, to jest właśnie takie pojęcie, bierz pan to co jest bo my musimy to wysprzedać i ot to cała dyskusja.. szkoda gadać, dlatego jeżdżę po prostu gdzie indziej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2011, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, wchodzisz do takiego sklepu i sprzedawca nie rozumie, że chcesz się rozejrzeć, pooglądać i wybrać coś fajnego

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2011, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Naklejki ścienne jak dla mnie są ciekawym sposobem na ozdobienie ścian. Jeśli jest trudno zakupić je w swoim mieście zawsze można skorzystać ze sklepów internetowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2012, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Naklejki ścienne obok fototapet są w ostatnim czasie popularnym elementem dekoracyjnym. Na pewno ciekawie się prezentują zwłaszcza te w dużym formacje z dużą ilością powycinanych szczegółowych elementów jak np. motyw roślinny. Trzeba też dopasować taki element dekoracyjny do stylu i aranżacji naszego pomieszczenia. O wiele naturalniej i bardziej artystycznie na ścianie prezentują się szablony.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2012, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to nie mogę się do tego cos przekonać, u kogoś mi sie podoba takie cudeńko ale u siebie nie widzę tego, ja mam w salonie 3 matowo malinowe ściany i jedna jest kość słoniowa i na tej jasnej chciałam właśnie zrobić jakiś wzorek w kolorze maliny ale nie mogę się zdecydować

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2012, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie się również prezentują naklejki na meble, sama sobie zamówiłam kilka w http://fotodekoracje.com/, no i mam. Muszę Wam powiedzieć, że super to wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >