Naklejki

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

9 marca 2012, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak fajne to jest, ale mogłabyś reklamować się w trochę bardziej taktyczny sposób, a nie karmisz nas linkami w każdym dziale....

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2013, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Naklejki jak najbardziej mogą być zastosowane nawet na małej przestrzeni. Nie tylko sam wzór, ale tez sposób ich naklejenia mogą optycznie powiększyć przestrzeń, np. naklejki naklejone na styku dwóch ścian i rozchodzące się na jedną i drugą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2013, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, dla małych przestrzeni naklejki bywają błogosławieństwem. Sama mam bardzo mały pokój i naprawdę muszę przyznać, że to dużo lepsze rozwiązanie, niż pokaźne lustro :)




www.rabatybudowlane.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2013, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry sprzedawca powinien zasugerować jaki rodzaj naklejki pasowałby do Twojego wnętrza. Może lepiej wybrać się do innego sklepu?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2015, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

To ja zauwazyłam że teraz bardzo popularne są naklejki na ścianę. Chyba jeden z częściej wybieranych elementów dekoracji. Podoba mi sie bardzo to, jak potrafi zmienić wnętrze. U siebie mam już kilka rodzai.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2015, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasem naklejki są prawdziwa zmorą i zamiast ozdabiać wnętrze maja odwrotny skutek,dlatego tez polecam zastanowić się nad kamieniem dekoracyjnym,ozdobnym który prezentuje się wyśmienicie,przykładowe aranżacje znajdziecie na
wwww.Kamieneo.com

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2015, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

A może naklejek zastosować inny element dekoracji ? Sztukateria wewnętrzna idealnie się do tego nada. Można zastosować listwy przypodłogowe, sufitowe czy ścienne. Albo panele dekoracyjne 3D, które nadadzą wnętrzu nutki nowoczesności. A jak Wam się podobają się poniższe przykłady ?


Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2016, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi w kuch podobają się jeszcze magnetyczne maty na lodówki i zmywarki. Gdy zmywarka lub lodówka ma już swoje lata to warto zadbać o zmianę wyglądu.Akurat tutaj http://stikero.pl/ widziałam swietne maty magnetyczne na lodówki. Mają spory wybór wzorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2016, 21:43

Zgadzam sie: good 0 bad

SZczególnie że te stare lodówki są na prawdę nie do zdarcia to zupełnie inna robota niż teraz ...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >