Podczas weekendowego pobytu w Warszawie chciałem mieć pełną swobodę poruszania się, dlatego zdecydowałem się na wynajem przez https://gorentalcars.pl/ Wypożyczenie samochodu było szybkie i dobrze zorganizowane, a cały proces bardzo intuicyjny. Fajnie, że nie trzeba było przechodzić przez skomplikowane formalności
Gość: Robercik12 praktykant |
|
|
| |
| Reklamy Google | |
Gość: krzywes praktykant |
|
|
| |
| Reklamy Google | |
Gość: targo88 praktykant |
|
|
| |
offline joanna6 fachowiec
|
A czy wiecie, co najlepiej robić kiedy zepsuje Wam się auto? Najlepiej wezwać transport - czyli pomoc drogową. W takiej sytuacji pomoże Wam Holowanie Poznań i okolice - Pomoc Drogowa Lidia Buda: https://holowanie.i-poznan.pl/ . |
|
|


