Narzędzia firmy Stanley

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸

27 października 2017, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Trudno się z tym ni zgodzić do typowo domowych zastosowań i sporadycznego majsterkowania jak najbardziej się sprawdzą. Wszystko jest także kwestią budżetu jaki posiadasz na ten cel.


www.ZbyDrew.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2017, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Narzędzia firmy Stanley sprawdzą się zarówno dla majsterkowiczów jak i profesjonalistów, jeśli interesuje Was ta firma polecam lekturę: https://eu-eu.eu/stanley-narzedzia-reczne-zna ne-na-calym-swiecie/, drobne prace stolarskie, jak i większe typu ogólnobudowlanego z tymi narzędziami na pewno wykona się o wiele prościej, gdyż Stanley to już górna półka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2018, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne, ładne, wytrzymałe no i funkcjonalne po prostu narzędzia bez problemu znajdziecie w http://firmametalex.pl/oferta. Warto sprawdzić ofertę. Narzędzia można wykorzystywać bez problemu zarówno w domu, jak i w firmie, tak więc wszechstronność na pewno jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2018, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Jan Fachowy napisał: Witam,

Jeśli mąż jest fanem majsterkowania to na pewno Stanley
mu się NIE spodoba!. Doradzam wkrętaki ( choć mam
wrażenie że chodzi o wkrętarki) jak i inne elektronarzędzia do
majsterkowania firmy Bosh.

Pozdrawiam,

J.F
Użytkownik Jan Fachowy napisał: Witam,

Jeśli mąż jest fanem majsterkowania to na pewno Stanley
mu się NIE spodoba!. Doradzam wkrętaki ( choć mam
wrażenie że chodzi o wkrętarki) jak i inne elektronarzędzia do
majsterkowania firmy Bosh.

Pozdrawiam,

J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2018, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem tak żaden Bosch. Zobaczcie na you tube. Bosch kiepsko wypada, pod każdym względem. Napierwszym miejscu jest Dewalt, potem stanley, a potem dalej inne sprzęty.Bosch to już minął. Kiedyś tak, a teraz inne sprzęty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2018, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zakładając firmę kpiłem wszystko od AEG. Było to mniej więcej rok temu i nie żałuję ani jednego wiertła kupionego u nich. Tu naprawdę stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2019, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój partner jest zdania,że w każdym porządnym domu facet powinien mieć niezbędne narzędzia do remontów. Dlatego też postanowił zakupić wykrywacz przewodów elektrycznych i w tym celu zasięgnął opinii poprzez ten ranking https://przemianydomowe.pl/jaki-wykrywacz-przewodow-elektryc znych-ranking-opinie/. Nie powiem bardzo ciekawy i przydatny taki ranking gdyż nie zawsze wiemy jakiej firmy kupić sprzęt aby był dobry i sprawdzony

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2019, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

narzędzia Stanley są super ale naprawy pogwarancyjne Stanley warszawa co innego obiecują jak wyślesz to potem czekaj szkoda że nie ma więcej serwisów napraw pogwarancyjnych serwisu nie polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2019, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także używam narzędzi tej firmy i mogę polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2021, 07:27

Zgadzam sie: good 0 bad

what is tinder , what is tinder
tindr

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...
  • Agencja marketingowa - jaką wybrać? Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Skuteczne pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-lodz/ to jedna z kluczowych strategii marketingowych, która pozwala firmom na osiągnięcie wys...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 250

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >