Nietypowe inspiracje

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸

23 lipca 2015, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do podłóg to też preferuję drewno lub panele. Taki kamień wygląda naprawdę nieźle, ale bez ogrzewania podłogowego musi być mało wygodny :P


________________
duży wybór okna wodzisław

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2015, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz tego tyle w sieci czy u znajomych można znaleźć, że w zasadzie co miesiąc można by robić coś innego i by wyglądało bardzo fajnie. U znajomych widziałem wykorzystanie czegoś takiego - http://lakiery24.com/lakiery-z-roznymi-efekta mi/284-chrom-w-sprayu-lakier-z-efektem-chromu-motip.html - chrom w sprayu nie jest czymś drogim, a można nadać detalom w pomieszczeniu bardzo fajny wygląd, który świetnie się prezentuje.
Można pomyśleć o czymś takim. U siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2015, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamień na podłogę faktycznie nie jest trafionym pomysłem i dlatego też proponuję płytki plus ogrzewanie podłogowe- to bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie szczególnie w kuchni.

www.HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2015, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

mnie się bardzo podobają kamienne ozdobne na ścianach. To bardzo fajnie ożywia wnętrze i daje takie fajne ciepło. Bardzo mi się to podoba szczególnie w salonie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2016, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie zamiast cegły można zastosować kamień naturalny. Gładkie płyty o różnorodnej no i niepowtarzalnej kolorystyce na pewno oryginalnie ozdobią wnętrze. No i kamień będzie pasował do każdej aranżacji i każdemu wnętrzu da coś nietuzinkowego :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2016, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Szereg ciekawych inspiracji oraz dodatków do wyposażenia swojego mieszkania,znajdziecie na www.Sklep.Darymex.pl zapraszamy serdecznie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2016, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie pałacowy wystrój,Kolory Maroka mają w swoim asortymencie płytki cementowe idealnie pasujące do klimatów dawnej epoki,może coś Wam się z podoba.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2016, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Te propozycje nie są dla mnie. Lubię nowoczesność. Najlepiej podejrzeć prace projektantów

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2016, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystrój i aranżacja mieszkania,ścian czy podłogi musi nam się podobać i tego się trzymajmy,warto też pomyśleć o specjalnych preparatach,które to ułatwią pielęgnację cegły,kamienia czy płytek,znajdziecie je na HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2016, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry projektant wnętrz jest w takim przypadku najlepszym rozwiązanie. Ja moje mieszkanie powierzyłam super projektantce Pani Marcie Wanat. Jest to osoba która ma naprawdę bardzo dużo ciekawych pomysłów .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 127

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >